e-Use 1. Cd Ne Zaman Bitmeli

M.Gür

Katkı Sunan Üye
arkadaşlar bu cd lerin bir bitirme zamanı varmıdır mesela birinci cd ikinci cd gelinceye kadar bitecek veya hepsini staj bitme tarihine kadar bitirmelisin gibi. ve cd ler ortalama ne kadar zamanda bitebiliyor hiç durmadan çalıştırsak :)

Ynt: e-Use 1. Cd Ne Zaman Bitmeli

stajınız bitene kadar bitirmeniz gerekiyor.oda bu cd leri düzenli olarak gönderiyor.sanırım 4 ayda bir bizimkileri 6 ayda bir gönderdikleri için 4 cd yi ancak bitirebilmiştik.öbürleri elimizde kaldı.
2.cd geldiğinde bunu açabilmeniz için 1.cd nin bütün sayfalarını tamamen bitirmiş olmanız gerekiyor.internetten cd yi güncelliyorsunuz ve ne kadar sayfa okuduysanız sunucuda kaydediliyor.yoksa 2.cd yi açmak fizik kurallarına göre bile aykırı oluyor:) 1. bittiğinde 2.yi açmak için internetten 2. cd nin başlangıcındaki testi çözmeniz ve en az 6 soruyo doğru cevap vermeniz gerekiyor.(sınavdan geçene kadar girebiliyorsunuz bunda bi sorun yok)

sonuç olarak staj bitene kadar bitirmeniz lazım yoksa gelip kimse size hiç çalışmamışsın bak hepsi duruyo sayfaların demez:)

başarılar kolay gelsin..

Ynt: e-Use 1. Cd Ne Zaman Bitmeli

merhaba
ben 1.cd yi bitirdim internetten güncellemlerimi yolladım sonra da 2.cd yi açtım testi oldum fakat ilk denemede başarılı olamayınca tekrar 1.cd ye döneyim dedim.ama 1.cd şu an açılmıyor.ilk önce açılıp ders isimlerinin çıktığı ana menü gözüküyor fakat hemen yok oluyor.
ben mi yanlış bişey yaptım cd mi bozuldu