e-USE 1. CD sorunu

arkadaşlar 1. cd ile beraber gelen kurulum cd sini taktım. kurulum işlemlerinde seri no yu yazana kadar herhangi bir problem çıkmadı.

fakat seri noyu yazdım ve tamam dedikten sonra "şimdi karşınıza gelecek olan ekrandan kayıt bilgilerinizi girip tekrar deneyiniz" diye bir pencere çıktı. onda da "tamam"ı tıkladım ama hiç bi fonksiyon vermedi.

sorun neden kaylanıyor acaba. bi fikri olan var mı?

Ynt: e-USE 1. CD sorunu

Selam
Arkadaşım genelde ilk kurulumda bunun gibi sorunlar yaşanıyor. Anti virus programınıza dikkat edin,
Norton ve benzeri programlarda sorun yaşanıyor.

bu program yüüznden virüs programını kaldırdım. güvenlik duvarını da kaldırdım. çözücem ama ben bu sorunu:D

Selamlar
Bende ilk kurarken baya zorlanmıştım. Bence bilgisayarındaki bütün korumaları kaldır ve kur sonra tekrar uygun bi koruma yüklersin, Norton değil ama.
Saygılar

mayıs 2007 stajeriyim konuyla ilgili değil belki ama bu e-use 1 cd sini epey uğraştıktan sonra kurdum fakat konularda adam hep anlatacakmı yaaa bu cd 'leri 01.01 2008 e kadar bitirmem gerekir bu adamın anlatmasını beklersem değil bir aya bir yıla bitiremem usul hakkaten ölemi yaa moralım bozuldu şimdi tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum...