e-use cd

e Use 2. Cd

Arkadaşlar merhaba. Euse 2. cd arızalandı. Eylül 2009 stajeriyim.
Elinde eUse 2 Cd olan muhakkak bi arkadaşımız vardır. Elinizdekini çekip bi cd ye bana kargo ile ödemeli yollayabilirmisiniz.
Yada KAyseride bir arkadaşımız var ise bana adres verirse gelir ondan alırım.
Lütfen bu konuda yardımcı olunuz. Saygılarımla. Mehmet GÜL / Kayseri

Ynt: e-use cd

Benim tahminim cd'ler kopyalanarak kullanılamaz. Yani güncellemeyi yaparken senin güncellemeni yapamaz. Kaldı ki kopyalanamayacağını da düşünüyorum. Bununla ilgili oda ile görüşüp tekrar cd göndermelerini istemen daha mantıklı olur.

Kopyalanabilir kutuda yazıyor diye hatırlıyorum

Merhaba. Arkadaşlar cd kopyalanabiliyor. Ben tesmeri aradım bir arkadaşınızın cd sini kopylayınız dediler.
Yokmu aramızda eylül stajeri?

mehmetgul ' Alıntı:
Merhaba. Arkadaşlar cd kopyalanabiliyor. Ben tesmeri aradım bir arkadaşınızın cd sini kopylayınız dediler.
Yokmu aramızda eylül stajeri?

selam bende eylül stajyerim 2 cd lazım sanırım ben kopyaladım istersen yollayabilirim kargo ile sen bana adresini gönder telefonum 0543 916 01 59 ismim ümit şentürk msn adresim [email protected] bana kargoyu göndereceğim adresi atarsan gönderirim kib

bu cd leri çalışıyoruz, sınavına giriyoruz, iyi güzel de aldığımız bu puan nerde işimize yarayacak ?

halea ' Alıntı:
bu cd leri çalışıyoruz, sınavına giriyoruz, iyi güzel de aldığımız bu puan nerde işimize yarayacak ?

cdler arasında geçiş yapmamıza birde 9. cd yi bitirdiğimizde sertifika almamıza yarayacak böylece stajın cd kısmı bitmiş olacak tabi 450 lirayıda yatırmakla beraber... başka bir önemi yok ???

Arkadaşlar sakın benim düştüğüm hataya düşmeyin.Cd lerde ne yazıyorsa not aldım.hepsini pür dikkat dinledim ama sınavların alakası yok cd lerle.Genel bir kültür olsun diye dinleyin o kadar. Ama bilin ki yeterlilikte hiç işe yaramıyor.Türmobun neden böyle bir şey hazırladığı sanırım belli...tamamen duygusallll....

e-use cd !

MERHABA ARKADAŞLAR,

İLK CD GELDİ KURULUM CD'SİNİ BİLGİSAYARIMA YÜKLEDİM.TC KİMLİK NO VE SETİN SERİ NOSUNU YAZDIĞIMDA GİRİŞ YAPAMIYORUM.THE TYPE İNITIALIZER FOR SYSTEM SECURITY ACCESS CONTROL DISCRETIONARYACL THREW AN EXCEPTION ŞEKLINDE BIR HATA VERIYOR.BAĞLANAMIYORUM. YARDIM ETMENİZİ RICA EDERIM. :(

TEŞEKKÜRLER..

Mesaj içeriğinde büyük harf kullanmayınız. Forum Kurallarınız okuyunuz.

arkadaşlar size bir kaç sorum olacak...
*e-use ye nasıl kayıt olacağım.deniyorum deniyorum olmuyor :-\
*ben 3 yıl yapacağım stajı. bu cd ler 4 er ay ara ile 9 cd mi gelecek ve bu cd lerin toplam tutarı 450 liramı bu parayı tek seferde mi ödeyeceğim?
bilgilendirirseniz sevinirim

yanlış anlamayım amacım sizi eleştirmek değil ama mesleğimiz bol bol okumayı gerektiren bir meslek (kanun, tebliğ, yönetmelik vs.)

e-use cdlerinin hangi aylarda kimlere gönderileceği kendi sitesinde var. Hangi aylarda ne kadar ödemeniz gerektiği orada hesap numaraları ile belirtiliyor.
Ayları kaçırırsanız korkmayın önemli olan staj bitirme dosyası açtırırken hepsinin ödenmiş olması.
Cdlere bakarak vakit te kaybetmeyin autoclick vb programlarla otomatik ilerletip o vakti kendinize harcayın. Sakın anlatılanları dinlemeye kalkmayın çünkü hepsi staj başlatma sınavına yönelik bilgiler. Bitirmede hiçbir işinize yaramayacak.

Arkadaşıma katılıyorum... Okuma alışkanlığını mesleğin sonuna kadar devam ettirmeliyiz.

Bilhassa araştırmacı mali müşavir olabilmeliyiz. (Araştırmacı gazeteci gibi)

Saygılar.

bu autoclick diye bi program yükledim ama çalıştıramıyoum,

yardımcı olursanız sevinirim.

evet vista, talihsizlik işte:)

yeni cd si gelen var mı?
mayıs ayı bitti hala gelmedi yeni cd

Arkadaşım kullanıyor vista işletim sisteminde herhangi bir problem yaşamadı. Öğreneyim programın ismini yazarım buraya.

cd leri göndermeyi 1 ay ertelemişler,

bu hafta çalıştığım dersleri bugün güncelleyecektim internet bağlantınız yok diyor, ama bağlantım var.

sebebi hakkında fikri olan var mı?

sayın halea benzer sorunu bir arkadaşım daha yaşıyor.net bağlantısı olduğu halde kontrol edin diyormuş.yarın ankarayla bir görüşün