Eksik gün formu bildirimi son gunü

FATİH PESEN

Katkı Sunan Üye
Selamlar
09 2010 donemi eksik gün formu bugün mü son ( postaneden gonderilebildiginden) yoksa 25 Ekim 2010 mü son gunü ?

Ynt: Eksik gün formu bildirimi son gunü

Haftasonuna denk geldiği için 25 Ekim son gün.Posta yoluyla göndericekseniz gönderdiğiniz tarih önemli.Pazartesi mutlaka yollayın.Nerde olduğunuzu bilmiyorum ama belki bulunduğunuz yerde bugün açık olabilir postahane eğer açıksa bugün yollayın.

Postaneler açık bugün o nedenle son gunünden emin olamadım istanbuldayim

Pts elden verebilirsiniz. Posta yolunu tercih ederseniz itm yapmayı unutmayın.

ay içinde hiç eksik gün yoksa bildirim yapmak zorunda mıyız...

HAZELSU ' Alıntı:
ay içinde hiç eksik gün yoksa bildirim yapmak zorunda mıyız...

Ay içinde 30 günden az çalışan sigortalı yok ise eksik gün olmadığı için bildirimi de yapılmaz.

ben daha önceki aylarda eksik gün olmadığı zaman formun üzerine eksik gün yoktur diye not tutup gönderiyordum. Bu ay da eksik gün yok ve göndermediğimi farkettim , içimi rahatlattınız sağolunn :)

Eksik gün yoktur diye bildirim veriyordunuz kurumda size bu bildirime gerek yok diye söylemiyor bildirimi alıyor muydu?

Kurumu kötü alıştırmışsınız. Kurum bu ay sizden eksik gün olmadığına dair belge vermediniz diye ceza kesmesin :)

Rahat olun cezalık bir durum yok.

Valla aynen dediğiniz gibi hiç gerek yok diye bir şey söylemediler , bende bunların sağı solu belli mi olur diye düşünerek verdim. Madem cezalık bi durum yok , vermeme gerek te yok , tekrar teşekkürler :)

HAZELSU ' Alıntı:
Valla aynen dediğiniz gibi hiç gerek yok diye bir şey söylemediler , bende bunların sağı solu belli mi olur diye düşünerek verdim. Madem cezalık bi durum yok , vermeme gerek te yok , tekrar teşekkürler :)
Bazen bildiğimiz halde soruyoruz yinede... paranoya ettiler hepimizi !