"Elektronik Çalışılmadığına Dair Bildirim İşlemleri" Açılmıyor ?

Rietveld

Tanınmış Üye
Arkadaşlar rapor onaylamam lazım ancak cumartesi gününden beri sorun var rapor onaylama ekranında.Raporlu kişinin T.C. kimlik numarasını girdiğimde bir dünya hata mesajı çıkartıyor.Raporlar gelmiyor ekrana.Sizde de aynı sorun var mı yoksa birtek bende mi var ? Bugün raporun son günü.Ben şimdi bu rapora onay veremezsem cezamı yiycem bu benim suçum mu ?

İşin garibi sadece belli bir kişinin T.C.'sini girdiğimde hata kodları çıkıyor.Diğer kişilerde böyle olmuyor.Anlamadım gitti.Acaba hastane raporu sisteme girerken hatalı birşey yaptığı için mi oluyor ?

Eğer aylık bildirimde eksik gün olarak bildirecekseniz ve kod olarak sadece "01" seçecekseniz artık onay vermeniz gerekmiyor. Aylık bildirimde bildirmeniz yeterli.

Elektronik Çalışılamadığına dair bildirim ekranından tarih ile rapor sorgulatma ekranını denemediyseniz onaylanmamış raporlarınıza oradan da ulaşabilirsiniz. Bugünün tarihini seçerek onaylanmamış raporlarınız ekrana gelecektir.

Eğer aylık bildirimde eksik gün olarak bildirecekseniz ve kod olarak sadece "01" seçecekseniz artık onay vermeniz gerekmiyor. Aylık bildirimde bildirmeniz yeterli.

Haklısınız bunu unutmuştum ben.Ayrıca manuel olarakta girişini yaptım raporun.E-bildirgede de "01" kodlu göstericem zaten.Bir sorun olmaz sanırım.Ama sadece o kişide hata çıkması garip geldi.Neyse sağolun arkadaşlar cevaplar için.