Evden Muhasebe İşi Yapmak İstiyorum

Merhaba
14 yıllık muhasebeciyim
Ayrıca akşamları evden de muhasebe evrak girişi yaparak ek gelir sağlamak istiyorum
Yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba
Tam olarak kim olduğunuzu ve ne istediğinizi ben anlayamadım.
Bu işlemi bir büro faaliyeti dışında yapamazsınız.Sizde gayet iyi bilirsiniz ki bizim mesleğimiz " 2 saat boş vaktim var,evde muhasebe yaparak değerlendireyim " diyebileceğimiz bir meslek değil.
Muhasebeciyim diyorsunuz,peki odaya kayıtlı serbest çalışan bir meslek mensubumusunuz.
Yoksa, zaten bir işim var,ama muhasebedende anlarım akşamları evden kayıt yaparım şeklinde diyorsanız,ancak bir büronun size bu anlamda destek vermesi lazım.Kabaca "biz yetiştiremiyoruz,alın evrakları evden girin bunun içinde belli bir ücret öderim" diyebilen bir büro bulmanız lazım.
O yüzden yazdıklarınız biraz bilmece gibi olduğu için daha fazla detaya ihtiyacımız var ki,yönlendirmeye yardımcı olmaya çalışalım.

Merhaba
Bu işlemi bir büro faaliyeti dışında yapamazsınız.Sizde gayet iyi bilirsiniz ki bizim mesleğimiz " 2 saat boş vaktim var,evde muhasebe yaparak değerlendireyim " diyebileceğimiz bir meslek değil.
Muhasebeciyim diyorsunuz,peki odaya kayıtlı serbest çalışan bir meslek mensubumusunuz.
Yoksa, zaten bir işim var,ama muhasebedende anlarım akşamları evden kayıt yaparım şeklinde diyorsanız,ancak bir büronun size bu anlamda destek vermesi lazım.Kabaca "biz yetiştiremiyoruz,alın evrakları evden girin bunun içinde belli bir ücret öderim" diyebilen bir büro bulmanız lazım.
O yüzden yazdıklarınız biraz bilmece gibi olduğu için daha fazla detaya ihtiyacımız var ki,yönlendirmeye yardımcı olmaya çalışalım.
Allah yardımcısı olsun herkes ek işe dönmeye başladı.
geçim zor

Merhaba
Tam olarak bende ne istediğinizi anlamadım
Part-time ek olarak muhasebe yardımcılığı işi arıyorum
çünkü bazı meslek mensubu çalışanlarımız kendi bürosunda işlerini yetişrtemiyorum
bende yardımcı olabilmek için yazdım böyle birşeyi

Evet anlaşıldı.İstediğinizi doğru anladım sanıyorum.Siz,muhasebe bürolarına destek verebilecek yeterlilikte olduğunuzu düşünerek,varsa bu tarz bürolardan talepte bulunuyorsunuz.
Şimdi talebiniz buradan ne kadar karşılık görür bilinmez (bana göre buradan bulunması imkansız) ama ben sizin yerinizde olsam bu talebimde bazı değişiklikler yapardım.
Mesela sadece konumunuzun İstanbul olduğunu görüyoruz.İstanbul'un neresi? Bildiğiniz programlar hangileri? Evden çalışabilirim dediğinize göre web veya bulut tabanlı online muhasebe programına sahip olan büroları tercih etmelisiniz veya bu tarz bürolar sizi tercih etmeli.Bu programlardan hangilerini biliyorsunuz.Genel muhasebeye ve tekdüzene ne kadar hakimsiniz.
Kim olduğunuzu bilmiyorum derken,kastettiğim bunlardı.Yerinizde olsam önce kendimi daha detaylı tanıtırım,sonra talepte bulunurum.Eleman desteği arayışı içinde olan arkadaşlar var ise onlarada biraz kolaylık sağlanmalı öyle değil mi?