fonradar

Faturada etiket kullanılması doğrumudur?

Merhaba arkadaşlar

Adres değişikliği yaptık.Etiket bastırmamızı söylediler,yeni adresin olduğu etiketleri faturaya yapıştırıp kullanmamız doğrumu yardımcı olursanız sevinirim.

Herkeze kolay gelsin

Ynt: Faturada etiket kullanılması doğrumudur?

Kullanan çok firma var. Koçanlar bitene kadar kullanmanızda sakınca yok.

eski adresli basılmış faturalarınız bitene kadar, etiketli olarak faturaları kullanabilirsiniz.

Faturada adres değişikliği için etiket kullanılmasının uygun olmayacağını düşünüyorum.

Eski adresin okunurluğunu bozmadan üzerine tek çizgi çizilerek yanına yeni adresin yazılması uygun olur.

REVİZYON ' Alıntı:
Faturada adres değişikliği için etiket kullanılmasının uygun olmayacağını düşünüyorum.

Eski adresin okunurluğunu bozmadan üzerine tek çizgi çizilerek yanına yeni adresin yazılması uygun olur.

Üstad Eski Adresle Nasıl Bir Bağlantısı Var Acaba

REVİZYON ' Alıntı:

bu işlem daha zahmetli ve yorucu olur.
piyasadaki çoğu firma faturalarının üzerine etiket ile Yeni Adresimiz şu şu şudur diye yazar bastırır. Stickerdır zaten bu hemen fatura kesilir yapıştırılır teslim edilir.
yani tek çizgi çizmek belki rakamsal hatalarda tarafımızdan düzeltilmiştir şeklinde çok uygun ama adres değişikliğinde tek tek yazmak biraz zahmetli..

Eski adresin üzerinin kapatılması veya üzerinin çizilmesi şart değil. Bastırılacak yapışkan etiketlere (stiker) Yeni Adresimiz:.................. dir. yazılıp kullanılabilir.