Finansal tablolar analizi ve maliyet muhasebesi ders notları

nurbanu

Katkı Sunan Üye
finansal tablolar analizinden ders notu olan varsa gönderebilir mi?
derse hiç çalışamadım.
konu anlatımlı maliyet muhasebesi var ise oda süper olur.
ikisinden de acil ders anlatımlı nota ihtiyacım var.
ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.
[email protected]

Ynt: Finansal tablolar analizi ve maliyet muhasebesi ders notları

arkadaşım mailine bir kaç tane ders notu gönderdim umarım faydasnı görürsün.

caglardem ' Alıntı:
arkadaşım mailine bir kaç tane ders notu gönderdim umarım faydasnı görürsün.
[/quote
çok teşekkür ederim.
muhakkak faydası olacaktır.
ilginiz için sağolun.
başarılarınızın devamını dilerim

exetor elimde bulunan hukuk notunu gönderdim umarım faydasını görürsün. iyi çalışmalar başarılar...

caglardem ' Alıntı:
exetor elimde bulunan hukuk notunu gönderdim umarım faydasını görürsün. iyi çalışmalar başarılar...
Notlar İçin çok teşekkür ederim....

caglardem ' Alıntı:
EXETOR ' Alıntı:
caglardem ' Alıntı:
Notlar İçin çok teşekkür ederim....
Rica ederim başarılar dilerim...
Bende size başarılar dilerim elinizde temel hukukla ilgili not bulunmakta mı????

inanın o yok deha nın bi kitabı var ondan çalışacam bende daha çalışmadım vergi huk ve tem huk a :(

caglardem ' Alıntı:
inanın o yok deha nın bi kitabı var ondan çalışacam bende daha çalışmadım vergi huk ve tem huk a :(
Bendede var o kitaptan ama vakit kısıtlığı nedeniyle not bulup orda çalışmayı düşünüyorum.....allah yar ve yardımcımız olsun hepimizin

EXETOR ' Alıntı:
caglardem ' Alıntı:
Bendede var o kitaptan ama vakit kısıtlığı nedeniyle not bulup orda çalışmayı düşünüyorum.....allah yar ve yardımcımız olsun hepimizin
AMİN Kitabın her sayfasını ayrıntılı okumadan konu başlıklarını birde gerekli ezber leri yaparsak olur diye düşünüyorum

günaydın arkadaşlar... benimde notlara ihtiyacım var ellerinde ders notları olan banada gönderebilirmi...derslerin hangisi varsa ellerinizde şimdiden teşekkürler... [email protected]

Arkadaşlar,
Temel Hukuk kitabını (Arif Kocaman) tamamen okuyarak, birebir özetledim. En önemli bölümlerini kapsıyor. Sadece bu özete çalışarak, kitaba çalışmış olacaksınız. Bu, tavsiye niteliğinde değildir. Yine de kitabı okuyun. Ben buradan arkadaşlara yollayacağım, sizde lütfen ilgilenenlerle paylaşın.
Bu arada, ticaret kanunu kısmını özetlemedim. Zira değişeceği için güncel olmayacaktı. Bir de sgk özetlemedim. Temel bilgiler yazılıyor zaten.
Herkese başarılar dilerim.

bu maliyet muhasebesi başımıza bela oldu malesef geçen dönemde kalmayı beceren arkadaşlardanım bu dönem komisyon değişmiş anladığım kadarıyla sizce ne tür soru gelir komisyon hocası hakkında bilginiz varmı yada aldığınız duyumlar ben yurdakul çaldağ ın kitabına çalışıyorum ve çıkmış soruları çözeceğim

arkadaşlar finansal ve hukuk notlarını banada gönderirimisiniz... şimdiden tşk ederim emeğinize sağlık....

[email protected]

Bluedays ' Alıntı:
Arkadaşlar,
Temel Hukuk kitabını (Arif Kocaman) tamamen okuyarak, birebir özetledim. En önemli bölümlerini kapsıyor. Sadece bu özete çalışarak, kitaba çalışmış olacaksınız. Bu, tavsiye niteliğinde değildir. Yine de kitabı okuyun. Ben buradan arkadaşlara yollayacağım, sizde lütfen ilgilenenlerle paylaşın.
Bu arada, ticaret kanunu kısmını özetlemedim. Zira değişeceği için güncel olmayacaktı. Bir de sgk özetlemedim. Temel bilgiler yazılıyor zaten.
Herkese başarılar dilerim.
Bu notları bende alabilirmiyim acaba [email protected]....Çok teşekkür ederim....

Arkadaşlar Mart 2012 de ilk defa sınava gireceğim. Elinde ders notları olan arkadaşlar gönderirseniniz sevinirim. [email protected]