Fotoğraf Aşkı !

ZİNDAN

Moderator
Forum Yönetimi
resimbo2.jpg

mutluluk4sp5va.jpg

Ne zaman fotograf veya resim görsem aklıma gelir.

Ynt: Fotoğraf Aşkı !

sayın zindan resimler gerçekten çok hoş devamını getirirsen memnun oluruz

Sayın gokhan64 resimleri beğendiğinize sevindim. :) Sizin için devamını getirecem.İyi çalışmalar.Kolay gelsin.

3an7.jpg

Beğendize sevindim.Fırsat ve zaman buldukça yenilerinide ekliyeceğim.Sizlerden de bekliyoruz buarada :)

mrb benimde paylaşmak istediğim fotoğraflar var. nasıl eklendiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim

yanıt yazdığın sayfada "resim ekle" butonunun arasına internet adresini yazarak ekleyebilirsin.
örn: (img] http://www.bursa-smmmo.org.tr/reklam/bursa1.gif(/img]
not: "(" yerine "[" kullanmalısın.
bursa1.gif

bursa2.gif

bursa3.gif

Merhaba arkadaşım;
Sana ve diğer fotoğraf eklemek isteyen arkadaşlar içiin kısaca nasıl resim ekleneceğini anlatayım.
İlk önce aşağıda linkini verdiğin siteye giriyorsun.Bu bir resim upload-downlad sitesidir.

http://imageshack.us/

Açılan sayfanın sağdaki kutu şeklindeki bölmenin içindeki Gözat sekmesine tıklıyarak bilgisayarından yüklemek istediğin resmi seç ve hemen altındaki satıra e-mail adresini yaz ondan sonrada alttaki host it! butonuna bas ve yüklenmesini bekle.
Yükleme tamamlandıktan sonra açılan sayfada çeşitli linklerin verildiğini (bu linkler mail adresinede geliyor) göreceksin.
Bu linkler çeşitli sayfalarda ve forumlarda kullanma şekline göre değişiyor.Ancak bizi ilgilendiren ve en basiti Direct link to image yazısının yanındaki satır kusunun iiçindeki linki copyalayıp, forumda yazı yazdığımız yerde resim eklem butonuna basıyoruz ve çıkan yazının ortasına bu link adresini yapıştırıyoruz.

Örnek: [img.]h.ttp://img58.imageshack.us/img58/1368/sevdasokaqc8fb8.jpg[/img.]

Not:imglerin içine noktayı ekranda gözükmeleri için ben koydum.

Size anlatım hazırlarken bir tane yapmıştım.onuda hemen altta yayınlıyorum.umarım beğenirsiniz.

Umarım anlatabilmişimdir.Resim ve fotoğraflarınızı bekliyorum.

Kolay gelsin.tekrar teşekkürler......