Hangi Muhasebe Programını Kullanıyorsunuz ?

Üyelik
24 Haz 2005
Mesajlar
7
Ewet arkadaslar hangi muhasebe programı daha cok kullanılıyor acaba forumda ? ben OM2000 kullanıyorum ve memnunum. Eta dan 4 ay once gecıs yaptım. kullanması etaya oranla daha kolay. ozellıkle mahsup sıhırbazı cok hosuma gıdıyor. . sizler hangi programı kullanıyorsunuz ?
 
Üyelik
24 Tem 2005
Mesajlar
8
Om2000 +1

Sayın BAŞAÇAR
Bu forumdaki ilk mesajım sana nasip oldu hayırlı olsun tüm forumdaşlara :D ben de senin gibi Om2000 programını kullanıyorum yaklaşık 6 ay oldu bir kaç eksiği dışında program tüm ihtiyaçlarımızı hızlı bir şekilde karşılıyor zaten biz muhasebeciler için önemli olan zaman ve güvenilir bilgi olduğu için bu programda aradığımız herşey var (bu yazıda reklam gibi oldu canım) neyse uzun lafın kısası programdan memnunum sürekli internetten güncel sürümünün yüklenebilmesi de cabası... 8)
 
Üyelik
30 May 2005
Mesajlar
200
arkadaslar bizde programımızı değiştircez özellikle bordro porgramı güzel olan, yeni bilgilerin otomatikman güncellendiği örneğin asgari ücret veya kıdem tazminatı tavanının bizim bilgisayara elle girmememize gerek bırakmayan program arıyoruz kullananların tavsiye edebilceği varsa paylaşılırsa sevinirim.
 
Üyelik
30 May 2005
Mesajlar
223
biz login programını kullanıyoruz ama maalesef istediğimiz verimi alamıyoruz eksiklikler çok muhasebe bürosunda çalışırkem om2000 ve sihirbaz bir harika idi.
 
Üyelik
7 Haz 2005
Mesajlar
2,171
Konum
İstanbul
eren' Alıntı:
biz login programını kullanıyoruz ama maalesef istediğimiz verimi alamıyoruz eksiklikler çok.
Merhaba,
Sayın "Eren" ben Login'in çok süper, tamamen entegre çalışan bir program olduğunu duymuştum. Hatta çalışan bir programı çok görmek istedim ama kısmet olmadı. Bana anlatılanlara göre programa "Malzeme Talebi" aşamasında giriş yapılıyor ve malzeme teslim alınarak işlem bittiğinde ilgili gider veya stok hesabına otomatik olarak fişini bile kesiyor demişlerdi. Hatta parametrelerin girilmesi halinde yansıtma kayıtlarını bile yaptığını söylemişlerdi.

Acaba tanımlamalarda v.s. bir eksikliğiniz olabilirmi veya tüm modüllerini kullanmıyor olabiirmisiniz. Açıkçası duyduklarımdan sonra bu mesajla hayallerim yıkıldı. :x
 
Üyelik
30 May 2005
Mesajlar
223
biz 2000 den beri bu programı kullanıyoruz çok güzel düşünülmüş herşey var ama maalesef daha tam anlamıyla sağlıklı bir şekilde oturtulamamış bizde onlara çok öneri götürüp yanlışlarını söyledik ve hala da irtibat halindeyiz genel olarak güzel düşünülmüş ve henüz sistem kendi içinde tam olarak entegre olamamış koordinasyaon eksikliği var uyum eksikliği var.stoklar eksiye düşünce uyarı yok,yıllık izinler ve tazminat hesaplama tam değil makina çalışma saatleri yok beton imalatı stokları tahmini düşüyor ve gerçek stokla uyuşmuyor v.b. pek çok eksiklikler var tabii bizde yardımcı olmaya çalışıyoruz herşey var ama biraz da uygulama yapılıp eksiklikler giderilmeliydi.yoksa pratik basit ve geniş ama her istediğimizi alamıyoruz mutlaka irtibat kurmalayız.
 
S

SİBEL

Ziyaretçi
Mikro kullanıyoruz.Gerçekten güzel bir program.
 
Üyelik
8 Haz 2005
Mesajlar
788
Ben Datasoft programını kullanıyorum.Programı 1994 yılından itibaren kullanmaya başladım.Çok memnunun tavsiye ederim.Muhasebe büroları için ideal.
Ayrıca lks kullanıyorum.Ticari programlar arasında ideal olan şahsi fikrim ancak yeni versiyon biraz bize ters, klavyeden uzaklaşmış.
 
Üyelik
31 May 2005
Mesajlar
179
mikro nun v.11 ini kullanıyorum.harika bir program her onbeş günde internetten güncelleniyor ve aradığınız herşeyi programda bulabiliyorsunuz.personeli, sabit kıymetleri, genel muhasebesi, işletmesi, serbest meslek defteri tamamen engetre çalışıyor.bu programı özellikle tavsiye ederim.
 
Üyelik
7 Haz 2005
Mesajlar
287
Konum
kuşadası
bende mikroyu 10 yıldır mikroyu kullanıyorum şu anda inceleyebildiğim en iyi proğram.güncellemeler çok iyi ayrıca windows ortamında çalışıyor ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor. mikro yu gözüm kapalı önenririm
 
Üyelik
31 May 2005
Mesajlar
205
Konum
bALIKESİR
Merhaba,
Bende Datasoft kullanıyorum.Başka program hiç denememiş olmakla beraber datasoft un oldukça profösyonelce hazırlanmış olduğunu düşünüyorum.Ancak hemen belirtmeliyimki hala kullanmadığım parametreleri var,bunun için datasoft kullanan değerli arkadaşları rahatsız edebilirim.Duyrulur.
 
Üyelik
15 Haz 2005
Mesajlar
12
SAYBEL' Alıntı:
maalesef ki link kullanıyorum.veeee kesınlıkle TAVSİYE ET MI YO RUM :!: :!: :!: :!:

Linkin hangi versiyonunu kullanıyorsunuzki eğer eski versiyonları ise tam olarak yararlı olmaz ama yeni versiyonları gayet güzel
 
Üyelik
1 Haz 2005
Mesajlar
140
Konum
İSTANBUL
LINK windows tabanlı 9a 1,10 kullanıyorum ve maalesef ki 8 yıllık lınk kullanıcısıyım. link müşterilerine-tabiri caiz ise- yolunacak kaz gözü ile bakıyor :!: :!:
 
Üyelik
21 Tem 2005
Mesajlar
6
formlara şöyle bi baktım da ben de mikroyu kullanıyorum ama aynı zamanda firmamın birinde logo yu kullanıyorum. hangisini tercih edersiniz deseler logo derim. hakikaten ayrıntılı bi program
 
Üyelik
9 Haz 2005
Mesajlar
429
bende maalesefki logonun windows tabanlı mali müşavir paket programını kullanıyorumm ve kesinlikle tavsiye etmiyorumm.Yaptıgım arastırmalar neticesinde luca'nın iyi bir program oldugunu ögrendim.Kullanan arkadaslar varsa görüşlerini bekliyorum...
 
Üyelik
15 Haz 2005
Mesajlar
12
sayın SAYBEL

belki sizin bölge temsilcilerinizden kaynaklanan problemleriniz vardır bizim burdaki LINK temsilcilerinden gayet memnunuz ve her konuda yardımcı oluyorlar daha geniş bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim
 
Üyelik
12 Haz 2005
Mesajlar
142
merhaba,

bende eta, link, datasoft ve mikro11 kullandım. Eta modül modül satıldığı ve teknik destek yeterli olmadığı için ** yıldız dersek, linkte teknik destek olarak vasat ama program olarak iyi oda *** diyelim, datasoft tam bir facia yani ne destek nede program ve database iyi değil datalar kayboluyor, onada * verelim. Logo kullanmadım ama mikro11 mükemmel. Şöyleki personel TC kimlik noyu program kendisi buluyor. Birde program kendisi tam entegre ve bütün modüller içinde bulunuyor. Bende kesinlikle tavsiye ederim ve kullanmayan arkadaşlar demo bulup denemesini yapabilirler.

Saygılarımla,
 
Üyelik
6 Haz 2005
Mesajlar
127
merhaba,

ben 5 yıldır om2000 kullanıyorum ve çok memnunum her şeyi ile muhasebecilerin işini kolaylaştırmaya yönelik çalışıyorlar son olarak 4.40 versiyonu çoktı e-beyanları artık elle tek tek yazmayacağız xml dosyası ile direkt programdan yollayacağız bu harika! üstelik yaptıkları değişiklik için cüzi farklar talep ediyorlar herşey om2000 ile daha kolay,eta da her şey var belki ama bulup çalışabilirsen yani labirent gibi:)))
 
Üst