Hangi Muhasebe Programını Seçmeli ?

Bizde bu yıl başında LUCA ya geçtik, ortalamanın üzerinde memnunuz. Daha da iyileştirileceğini düşünüyorum.

Merhaba arkadaşlar,
Benim de sorum şu şekilde olacak belki saçma gelebilir ama ne yapayım sormam gerek:)
Ben yaklaşık 4 yıldır bir büroda çalışıyorum ve zirve kullandım.Yakında ayrılacağım ama üstad banim takip etmem için kendi işlerinde 2 tanesini bana verdi.
Ben yeni büroya geçeceğim ama yurtiçi yurtdışı bazı işlerim var ekim gibi resmi olarak açmayı planlıyorum.Sorum şu büroya bağlı kalmamak açısından luca yı tercih edeceğim ancak kendi şifrem değilde üstadın şifresiyle giriş yapacağım için bir süre sorun teşkil eder mi?luca yı kendi üzerime alacağım ama üstadın şifresiyle bir süre işlem yapmam gerekecek böyle birşey mümkün mü?
Şimdiden teşekkürler..

Bizde orka varda uzaktan bağlantısı istediğin yerden çalışma yok, ofiste arkadaşların uyum sağlayacağını bilsem hemen luca ya geçerim.

Ya da orka web tabanlı çalışmayı çözmesi lazım artık.

orka bende kullandım dos tabanlı bi program artık muhasebe programlarının müşavirler üzerine getirilen ek iş yüklerini tanımlamalarla otomatik hale getirmesi ve bu güncellemeler için istedikleri/istemeyecekleri ücret olarak seçmekte fayda var. Herkes için görece kavram bana göre a bi başkasına göre b programı iyidir alışmıştır,kolaydır şeklinde ilerler ama dediğim gibi şahsi düşüncem programdan çok sağladığı menfaat ve kazandıracağı zaman ve maliyet önem arz etmeli. Kullandığım program LUCA

Genel de luca ile zirve çok kullanılıyor.Biz de ofiste luca programını kullanıyoruz.Eğer lucayı iyi derece öğrenirseniz ve excel programını da orta düzeyde biliyorsanız 2 eleman dan tasarruf edebilirsiniz.Hızlı fişler ve entegrasyon ile luca da 3 günlük işleri 3 saatte yapabilirsiniz.

ben 12 yıl orka dos ve orka sql kullandım. son bir yıldır luca kullanıyorum. çok pratik. hızlı fişler, excelden veri aktarmalar çok zaman kazandırıyor. kolaylık sağlıyor. banka ekstrelerini otomatik alma özelliği mevcut, netten istediğin yerden bağlanabiliyorsun. yedek derdi yok. vs.... güzel program yani bence...