Haziran 2010 Staja Başlama Sınavı için kitap önerileri

arkadaslar merhaba,

bu forumdakı ılk mesajım malumatınız stajer Allah'a emanet olunca kendımızce bılgı edınmeye calısıyoruz.
2010 hazıran sataja baslama sınavı ıcın kıtap tavsıyelerınız var mı? genelde ıslam cankaya anılıyor ama luzumundan fazla detaylı dıyen de var.Odadan Murat yayıncılıgı ,staja baslayan 1-2 kısıden de deha nın setını tavsıye edenler oldu.deha setıne nıyetlendım ama vergı hukuku ve muhasebeden sıkıntım olmadıgı ıcın okadar parayı vermek de ıstemıyorum.benım sıkıntım meslek hukuku ,denetım gıbı derslerı bulmakta ve tabı soru bankası...

Ynt: Haziran 2010 Staja Başlama Sınavı için kitap önerileri

Deha cepte serisi ve kesinlikle alman gereken Tesmer staja başlama cd setidir.

Bol soru çöz, geçmiş yıl sorularını tekrar tekrar oku... Mutlaka tesmerin cdsini al.

Başaracaksın.

bence tesmerin cd'si+tesmer kursu+geçmiş yıl sorularını tekrar tekrar çözmek bana yetti sayın meslektaş adayları ilk seferde kazanabilinecek bi sınav yani gözünüz korkmasın
bilgilerinize......

cd yı ben de dusundum ama 1600 tl kadar masraf oldu suan alınacak gıbı degıl benım ıcın.sagolun arkadaslar onerılerınız ıcın :)

Ben mayıs 2008 stajeriyim ve Allah' a şükür staj denen illet sonunda 1 mayıs itibariyle bitti gitti.

Staja başlangıç sınavında sınava daha önce girmiş ve kazanamamış olan arkadaşlarım islam çankayanın kitabını önermediler ancak kitap almaya gittiğim kitapçı artık satıcı ağzıylamı konuştu ne yaptı beni İslan hocanın kitabını almaya zorladı, satıcının dediği tek bir şey vardı '' Eğer bu 2 cilt kitaba gerçekten çalışırsanız bu sınavı verirsiniz'' demişti.

Her ne kadar sıkıcı olsada aynı konuları tekrar tekrar anlatsada hatta bazı yerlerinde lanet etsenizde ben yılmadan 1,5 ay o 2 cilt kitaba çalıştım ve kazanmanın gerçekten zor olduğu bir zamanda yanlış hatırlamıyorsam 89 netle 64 alarak geçtim.

Tesmerin CD si benim zamanımda iy bir paraya satılıyordu alamamıştım takviye olarakda muratın bi mavi kitabı vardı onunda deetim bölümünü kitaptan kopardım resmen hatmettim ve denetimden sadece 2 soruyu okuma hatasından dolayı kaçırdım.

Türkçesi sınava ister CD ile çalışın ister kitap setleriyle sınav verilmeyecek gözü korkutacak bir sınav değil yeterki düzenli çalışın emek verin.

quote author=nikbinlik link=topic=34691.msg205643#msg205643 date=1273071520]
cd yı ben de dusundum ama 1600 tl kadar masraf oldu suan alınacak gıbı degıl benım ıcın.sagolun arkadaslar onerılerınız ıcın :)
[/quote]

tesmerin cd'si şuan 177 lira galiba....
bukadar masraftan sonra doğrusu almak güç
bi tanıdığının cd'si varsa onu edinmeye çalış
ne yap et bu cd'yi bul birebir çok soru çıkıyor... senin yararına olacaktır..