İnşaat şirketlerinden nasıl? Ne kadar ücret alıyorsunuz?

stajyeradayi

Katkı Sunan Üye
Arkadaşlar bir inşaat şirketinin defterinin gelme ihtimali var. Şirket arsa alıp veya kat karşılığı alıp ev ve dükkan olarak satıyor. Bu tip işlerden sabit ücretmi alıyorsunuz?(Yani 1 inşaatta yapsa 3 inşaatta yapsa gibi) Yoksa yaptığı inşaat sayısına göremi? (Aynı anda 3-4 inşaatta yapabiliyorlar, karlı bir yer görürse senede 10 inşaatta yapabilir 1 inşaatta yapabilir o yüzden böyle sordum.) Birde sakıncası yoksa ne kadar alıyorsunuz? En azından fiyatı neye göre belirliyorsunuz? Yardımcı olursanız sevinirim...

Ynt: İnşaat şirketlerinden nasıl? Ne kadar ücret alıyorsunuz?

ücret tarifesinden şirketin nevine ve çalıştırdığı işçi sayısına göre fıyat verebilirsin ..herkes boylemı yapıyor o biraz sallantıda işi kaptırmamak için ücret terifesine uymayacaksın haklı oalrak uyanada pek rastlamadım :)

ileti ' Alıntı:
ücret tarifesinden şirketin nevine ve çalıştırdığı işçi sayısına göre fıyat verebilirsin ..herkes boylemı yapıyor o biraz sallantıda işi kaptırmamak için ücret terifesine uymayacaksın haklı oalrak uyanada pek rastlamadım :)
Yok tarifenin üzerinde vericezde çok ta uçup ürkütmek istemiyoruz. Çünkü firma sağlam :>

Tarife yada tarifenin üzerinde ücret alan muhasebeci görmedim ben henüz :)

o seneki işine göre verebilirsin tahmininden fazla ssk dosyası olursada konuşursun.. inşaat şirketi kurmuştum yeni olduğu için 250 tl alıorum 6 ay ruhsat çıkmadığı için iş yapmadım... yalnız şimdi 3 dosyası var 9 işçi mevcut yıl sonunda tarifeye göre yazıcam itiraz istemiyorum.. :))