İş Yerim Çıkışımı Bildirmiyor

22.02.2005 tarihinden bu yana çalışmakta olduğum şirketten, işyerinin mali sıkıntılarından dolayı 15.07.2010 tarihinden işten çıkarıldım. Fakat hiç bir kağıt imzalamadım. Şirkette resmi olmamak ve bir belgeye dayanmaksızın yönetici olarak çalışmakta idim. Şirketim işten çıkarıldıuğım günden bu yana benim çıkışımı bildirmediği gibi hiç bir ödemede yapmamıştır. Bu konuda ne yapmalıyım ekonomik konuda çok sıkıntıdayım?
Şirkette yönetici olarak çalışmam ve siparişleri benim çekmemden ötürü de firmam geçmişte yapılmış yanlış siparişlerden ve bilimum işlerle ilgili beni sorumlu tutabilirmi?
Kredi kartlarımı şirketim adına yapmış olduğum alışverişlerde kullandığım için alacağım olduğundan 2010 yılının başından bu yana hiç bir bordro ve makbuz imzalamadım. yıllık izinlerimi kullanmadım ve yukarıda dediğim gibi ihbar ve kıdem tazminatımı almdım.
Ne yapmalıyım ve bu paraları nasıl alabilirim ve nekadar?

Ynt: İş Yerim Çıkışımı Bildirmiyor

noterden

feshinizin sözlü yapıldığını ayrıca yazılı olarak ta yapılmasını,
işten çıkışlarınızın ilgili kurumlara bildirilmesini,
gereken kıdem,ihbar ve diğer alacaklarınızın tarafınıza ödenmesini ,

tebliğ edin.

cevap gelmezse iş mahkemesine başvurun..

Ynt: İş Yerim Çıkışımı Bildirmiyor

İşyeri mali sıkıntılardan dolayı işten çıkartıldığınızı size yazılı olarak bildirdi mi?Bildirim yapıldı ise Bölge çalışma veya ihtar yazdıktan sonra dava yoluna gidiniz.

Size bildirim yapmamış ise çalıştırılmadığınız günlerin ücretini noter kanalı ile isteyin. eğer vermiyorlar ise sigortanızı sıfır gün gösterdiler ise fiili olarak çıkışınız yapılmamış olsa bile uygulamada iş akdiniz fesih edilmiş sayılır. Sağlam bir avukat ile açacağınız davayı kazanırsınız.