İşçilik maliyetleri

aday

Katkı Sunan Üye
Hayırlı haftalar değerli üstatlarım.Ben biraz internetten araştırma yaptım ama emin olmak için sizlerden daha sağlıkl bilgi almak istedim.İşyerine yeni işçilerin işe alınması düşünülüyor ve işçilik maliyetleri paton tarafından merak ediliyor buna göre kısa yoldan exelde işçilik maliyetlerini çıkartabileceğimiz bir program varmı acaba.Burada merak ediilen 1000-1200-1500-1700-2000 tl net maaşla çalışacak olan işçilere maaşının haricinde kaç para ssk ve kaç para muhtasar yatacak başka maliyeti varmı zira patron ona göre kuruşu kuruşuna hesap edip işçilerle sana bu net maaşdan ben şu kadar ssk ve şu kadar da muhtasar ödüyorum her ay en fazla net maaş şunu verebilirim demek istiyor ve bundan dolayı bana bir şablon getirin ben orda göreyim işçime 1500 maaş verirsem ssk ve muhtasar ne öderim 2000 verirsem ne öderim fiyatı ona göre belirleyeceğim diyor.Exelde böyle bir çalışması olan varsa istirham etsem bana da gönderebilirmisiniz saygılar.

Ynt: İşçilik maliyetleri

Teşekkür ederim ama bu program benim soruma yanıt değil bana işçinin brüt ücreti yada toplam maliyetinden ziyade ayrıntısı lazım patrona ayrıntılı lazımmış maliyetler bana soruyor 1000-1500 maaş aralığından 3 kişiyi işe alacam ona göre konuşacağım senin sigortan şu kadar tutar muhtasarında bu kadar tutar net maaşında ona göre bu tutar diyeceğim bana her net maaşdan ödenecek ssk ve muhtasar rakamlarını ver diyor nasıl bulacğım saygılar

Ynt: İşçilik maliyetleri

nguroy kaynağını vermiş. Bir zahmet hesaplamaları yapıverin. Bilmiyorsanız da önce eğitimini almalısınız.