fonradar

İşe Giriş Bildirgesini İptal Ettim Yanlışlıkla ?

merihs12

Katkı Sunan Üye
21.09.2016 tarihinde işe girişi yapılmış bir çalışanın işe giriş bildirgesini sistemden yanlışlıkla iptal ettim. Bu iptal işlemini silmek için ne yapmam gerekiyor? Acil yardım bekliyorum.Teşekkürler

Son düzenleme:
Bunu yapabildiğinize emin misiniz? Zira sistemden iptal edebilme yetkisinin de bir sınırı var ve yazdığınız tarih işe başlama tarihi ise ve iptal ettim dediğiniz tarih soru sorduğunuz 02/2017 içinde bir tarih ise yetkiniz dışında.

Merküre katılıyorum. Aynı gün içinde iptal edebiliyorsunuz fakat bu kadar süre geçtikten sonra imkansız

21.09.2016 tarihinde işe girişi yapılmış bir çalışanın işe giriş bildirgesini sistemden yanlışlıkla iptal ettim. Bu iptal işlemini silmek için ne yapmam gerekiyor? Acil yardım bekliyorum.Teşekkürler
Bence çıkışı iptal etmişsinizdir.
Çıkışı iptal edebilirsiniz fakat süresi geçtikten sonra ki iptallerde ceza gelir

Merküre katılıyorum. Aynı gün içinde iptal edebiliyorsunuz fakat bu kadar süre geçtikten sonra imkansız

Hatırlatmakta fayda var. Bu uygulama değişti. Giriş tarihinden sonraki gün gece 12ye kadar iptal edebiliyorsunuz. Yani diyelim 14 şubata giriş yaptınız 15 şubat gece 12ye kadar iptal etme imkanınız var bu girişi.