İSTANBUL' da Bağımsız Denetim Şirketi Kurmak İçin Ortaklık Düşünenler

Ynt: İSTANBUL' da Bağımsız Denetim Şirketi Kurmak İçin Ortaklık Düşünenler

Merhaba Değerli Meslektaşlar
Özkan arkadaş durumu iyi özetlemiş, smmm olarak bağımsız denetimde %80 oaranında 4 büyükler ve diğer kalan kısmının da ymmlerin ağırlığının olduğunu biliyor ve yaşıyoruz Ticaret kanunundaki denetime gelince bir çok belirsizlik bulunmakla birlikte bir potansiyel vaad ediyor Ancak ticaret kanunu denetimi için kurulmuş fakat atıl bekleyen bir çok bağımsız denetim şirketi duyumları geliyor Son olarak paylaşım ve bir yerlerden başlamak iyi fakat süreç belirsiz şartlar zor Bağımsız denetime gönül vermiş smmm meslektaşlarıma başarılar diliyorum

istanbul baya iyi örgütlenmiş izmirde hayat yok

6 aylık(!) kursla adli muhasebeci olanlar A.Ş yi kurdular.
Siz hala bağımsız denetim A.Ş 'yi kuramadınız mı!

Daha Fazla Bilgi Konusunda deneyimli ve profesyonel, 42 SMMM meslek mensubunun biraraya gelmesiyle kurulan,öncelikle Hile? denetimi olmak üzere, Hile Araştırmacılığı,Hile İncelemeciliği, İç kontrol, İç denetim, Kurumsal Yönetim, Bilirkişilik ve uzman şahitlik konularında hizmet verebilmek için, TÜRMOB?a bağlı İ.S.M.M.M.Odasının bir kuruluşu olan İSMMMO Akademi ?de sekiz aylık özel bir eğitimle kazanılan, Türkiye?de BİR İLK OLAN ?BAĞIMSIZ ADLİ MUHASEBE UZMANLIĞI ? sertifikasına sahip bizler Dünya Ticaret Merkezinde FRC Uluslar arası Hile Denetim A.Ş. kurduk. Firmamızın açılışını planladığımız 28 Mayıs 2011 tarihindeki açılışımıza davet ediyoruz İstanbul Dünya Ticaret Merkezi
Yeşilköy Havalimanı Kavşağı Egs Business Park B / 1 Blok Kat 4 No: 198 / 199
Bakırköy / İstanbul

Hayırlı olsun arkadaşlar

En son mesaj 2011'de atılmış üzerinden 8 sene geçmiş, merak ettim, Bağımsız Denetim şirketi kurup, neler yaptı arkadaşlar?