İtiraz Sonucları TEOS a Yüklendi.......

nur kardeş aynı durumdayız tek ders son 2 hak kesin vermemiz lazım yoksa son hakka kalırsak stresten içimizi yeriz. kursa gidiyormusun evdemi çalışıyorsun

evde çalışmaya çalışıyorum. her fırsaata elime almaya çalışıyorum :günde yarım saat ancak. ama şimdi geceleri kahveleri depo yapıp, kızımı uyutunca ,gece yarısındna sonra, oturup ders çalışacağım. delirmek üzereyim. sabah 7 de kalk işe gel , yoğun günler üstüne bir de geçcici vergi offffff geçicicnin peşine kdv vs yetişir of anam of , nasıl geçeçek bakalım bu sınav

amn hepimizn.
zor bir sınav değil ama vakit ve iyice anlayarak soru çözmek çok öenmli. rabbim yardımcımız olsun

Maliyeti kesinlikle anlayarak ve konuları yavaş yavaş sindirerek çalışmak hata yapmamızı engelleyecektir. Umarım en iyi bildiğimiz yerlerden gelir... Ruhsatı almak için 4+3=7 uzun ve meşakkatli bir yoldur... Bu yolun sonu Allahın izniyle aydınlık olacaktır... Herkesin emeğinin karşılığını alması dileğiyle...

Sınav sonuçları açıklandığında ve inşallah arandığımızda bu duyguyu buradan tekrar paylaşmak dileğiyle... Hoşçakalın.

evet şu an daha iyi anlıyorum. ilk sınavda da evde çalışmıştım.
kendimce , yurdakul çaldağ ve stonhold üstadın notları ile çokda keyifli olmuştuç şimid tekrardan başladım daha iyi anlıyorum.
bir tekrarım kaldı. sonra soru çözemelre geçmek istiyorum.
ama çok korkuyorum. sınav sonucu o kadar geç açıklanıyor ki, dershaneye hemen sınavdan sonra gidip yazılsam mı acaba ?
ne olur ne olmaz ...
bunları hespalayıp oturuyorum.
galiba biraz stres oldum

evet şu an daha iyi anlıyorum. ilk sınavda da evde çalışmıştım.
kendimce , yurdakul çaldağ ve stonhold üstadın notları ile çokda keyifli olmuştuç şimid tekrardan başladım daha iyi anlıyorum.
bir tekrarım kaldı. sonra soru çözemelre geçmek istiyorum.
ama çok korkuyorum. sınav sonucu o kadar geç açıklanıyor ki, dershaneye hemen sınavdan sonra gidip yazılsam mı acaba ?
ne olur ne olmaz ...
bunları hespalayıp oturuyorum.
galiba biraz stres oldum

bi arkadaşım teemuz sınavından sonra hemen dershaneye yazıldı açıklandğında 4 dersi vermişti sonuç olarak dershane parayı geri vermedi haberiniz olsun

bende kafam karıştı. sınavdan çıktığımıda dersi verdik tamam diyemiyoruz ki....
ne yapsak ki

bende kafam karıştı. sınavdan çıktığımıda dersi verdik tamam diyemiyoruz ki....
ne yapsak ki

birde aralık döneminde sınava giriyoruz açıklanma şubat itiraz etsek zaten 1 ay sürer açıklanması marttaki sınav çok yakın arada kısa :ıslık:

az önce bir kursa telefon ile önkayıt yaptırdım.
aralık ayının3. haftası başlıyormuş.
tek ders maliyet ve ben kafam o kadar dolu ki, dersi şu an anlayamıyorum . panişk te yaptım. aslınd ahiç zor olmayan bir derstten panik yaptım ve ilk defa yeterlilik için kursa kayıt yaptırıyorum.
allahım inşallah emeklerimizi boşa çıkarmaz.

bu dönem maliyeti verecez konular belli sadece çok zor formatta sormasınlar yeter

pazar günü bir dershanenin hzılandırlmış kursuna gidip , başvurucağım, sanırım alırlar beni , 2 pazardan 3 er saat soru çözülecekmiş.
eğer kabul ederlerse akılda daha kalıcı olacağını düşünüyorum. bakalım m. kısmet

pazar günü bir dershanenin hzılandırlmış kursuna gidip , başvurucağım, sanırım alırlar beni , 2 pazardan 3 er saat soru çözülecekmiş. r
eğer kabul ederlerse akılda daha kalıcı olacağını düşünüyorum. bakalım m. kısmet

çözdüğünüz soruları paylaşırsın burda genelde biliyolar

tamam gittim. ve 4 soru yaptık.
anlatışı güzel bugün bir tekrar yapamak istiyorum aynı soruları.
keşke en başta gitseydim diyorum.
soruları size konu olarak yazacağım birazdan

nur kardeş hocanızın çıkma ihtimali yüksek dediği konular nedir paylaşırmısın.
bizim hoca dağıtım, işçilik, kapsamına göre maliyet, smmm tablosu sorabilirler dedi.

soru1: 2 evreli üretim , fire -var-(normel ve anormal) ortlama maliyet yöntemi kullanılıyor.
döneme ait birim vw toplam maliyet bul.?
şeklind ebir soru .
2. persoenl ücretlerinin tahakkuku- yani endirek işçilik ve direk işçilik ayrımı
3-standart maliyet-gider tablosu
4- tam -normal -değişken maliyet
bu konuaşrı çok seviyorlar dedi.
benden söylemesi diyor, hocamız.
valla bindik bir alemete gidiyoruz kıyamet bakalım nasip kısmet....

doneri krdeşim i valla aynı şeyleri sdöylemişler sanki hangi dershane siisnz ki desem reklam olur mu

nur kardeş ben ankaradayım. aktif dersaneleri kursuna gittim. sendemi aynı kurstasın