Kaşe

SMMM STAJER

Katkı Sunan Üye
kaşemiz vergi dairesi ve adres değişikliğinden dolayı değişecek ne yapmamız lazım?

Ynt: Kaşe

smmm stajer arkadaş aynı barcelona futbol takımı gibi... Bu dünyayı aşmış durumda...

adres değişikliğini yapıp matbaya gitmeniz yeterli unutmadan fatura üzerinde yazan adresleri değiştirmek gerekli onun içinde bir etiket yaptırsanız olur.

ne de çok hoşunuza gitti faturayı direk gidip kafamıza göre bastıramıyoruz belki kaşeninde püf noktası vardır dedik işi sağlama almak için araştırma yaptık ne var sanki bunda bana sorarsanız kaşeninde bu kadar basit olmaması lazım zira her yerde sahte evrak sahte mühür kaşe imza diploma dolaşıyor burda ben alay edilcek bir şey görmüyorum herşeyi sukunetle olgunlukla karşılamak lazım

ayrıca boş mesajlarla karşımızdakiler kırıcı olmak yerine bilgimizi paylaşsak daha iyi olur diye düşünüyorum şimdi stoklar eksiye düşmüş nasıl düzeltilir sorusunu veremeyen bu kaşe ile alay eden arkadaşlarla bende bilgileri eksik diyemi alay edeyim neden cevaplanması gereken sorularda yoksunuzda boş muhabbete mesajlar çoşuyor

Peki kaşenin bu basit olmaması gerekiyor dediniz ya. İlk kaşe siparıişinizi hatırlıyormusunuz, sizden ne tür evraklar istemişlerdi? İmza sirküleri, gazete, faaliyet belgesi, vergi levhası, bilanço, vs...

Burası insanların bir şeyler öğrenmesi için bir forum....
Neden hemen küçümsüyorsunuz ki...

Sordu öğrendi... Tamam basit bir soru olabilir ama sonuçda öğrenmeye gayret ediyor.

SİBEL ' Alıntı:
Burası insanların bir şeyler öğrenmesi için bir forum....
Neden hemen küçümsüyorsunuz ki...

Sordu öğrendi... Tamam basit bir soru olabilir ama sonuçda öğrenmeye gayret ediyor.

smmm stajiyerinin bu soruyu sorması bence çok ama çok abes. pazarcıya sorsan bilir kaşenin nasıl yapıldığını.

sayın stajer arkadaşım stokların eksiye düşmesini meslek mensubuna sor meslek mensubunun çözüm önerisi daha gerçekçi olacaktır bu stoklar kağıt kalemle forumlarda çözülmez