Kasım 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

Kasımda sınava girecek stajyer arkadaşların bu forumda paylaşım ve görüşlerini bekliyorum.

Bilgi paylaştıkça güzeldir. :)

Not: Konu başlığı açarken ve mesaj içeriğinde büyük harf kullanılmamalıdır.

Forum Kuralları

Ynt: Kasım 2008 Yeterlilik Sınavı Paylaşımı

uğur kardeşim
aramıza hoş geldin gelmesinede
daha önümüzde temmuz sınavı var

Ynt: Kasım 2008 Yeterlilik Sınavı Paylaşımı

Tura Kardeşim sizin forumları okuyunca işi bugünden ele almak istedim yavaş yavaş bişeyler kurmanın zamanı gelmiş hepinize şimdiden bol şans ve başarılar diliyorum.

Kasım/2008 smmm sınavına dair..........

slm arkadaşlar öncelikle temmuzda sınava girenlerin sınavı umarım iyi sonuçlanır.
Şu anda kasıma hazırlık evresindeyim.Hazırlığım yoğun bir şekilde devam ediyor.Meslek hukuku ve Sosyal güvenlik yasasının kesinlik kazanmaması sıkıntı yaratıyor.İnşallah meslek yasası bir an önce kesinleşir de çalışmaya başlarız. Yeni Sosyal güvenlik yasasının sınavda sorulacağını pek sanmıyorum.
Mart/2008 Finansal Muhasebe sorularının cevaplarını bir türlü bulamıyorum.Çözenler yardımcı olursa çok sevinirim.Hepinize başarılar.

Ynt: Kasım 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

Evet arkadaşlar bende kasım ayında ilk sınavıma girecem ve daha çalışmaya başlamadım ALLAH herkese kolaylık zihin açıklığı versin.

ben de şimdiden yazayım. Maliyet muhasabesinden üçüncü kez aranızda olacağım.

slm. bende kasımda sizinleyim. temmuzda ilk kez girdim ama galiba 1-2 ders ancak verebilirim.

yeni komisyon Temmuz 2008'de oldukça zor ve değişik tarzda sorular sordular hemen hemen tüm derslerde. çoğu insan en fazla 2-3 ders verebilecek. Kasım sınavının bu kadar zor olmaması gerekir.

Ynt: Kasım/2008 smmm sınavına dair..........

asuri33 ' Alıntı:
slm arkadaşlar öncelikle temmuzda sınava girenlerin sınavı umarım iyi sonuçlanır.
Şu anda kasıma hazırlık evresindeyim.Hazırlığım yoğun bir şekilde devam ediyor.Meslek hukuku ve Sosyal güvenlik yasasının kesinlik kazanmaması sıkıntı yaratıyor.İnşallah meslek yasası bir an önce kesinleşir de çalışmaya başlarız. Yeni Sosyal güvenlik yasasının sınavda sorulacağını pek sanmıyorum.
Mart/2008 Finansal Muhasebe sorularının cevaplarını bir türlü bulamıyorum.Çözenler yardımcı olursa çok sevinirim.Hepinize başarılar.

deha nın sıtesınde olabılır

yeni meslek yasası 17 temmuz 2008 meclisten geçti meslek hukukuna yeni yasadan çalışın derim benim geçip geçmediğim belli değil allah yardımcımız olsun

merhaba arkadaşlar son 2 sınav dönemi sorularına bakınca eski sınavlara çalışmanın bi hayrı yok gibi geldi.gözüm korktu.elim derse gitmiyor.allah yardım etsin bize

arkadaşlar maliyetten ne yapacaz hangi kitap üzerinde daha çok çalışalım önerileriniz var mı kasımda vermem grekiyo bu dersi meslek hukukuna hangi kaynaktan çalışalım notları olanlar son değişiklikleri kapsayacak şekilde bu forma atmalarını istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

kardeş daha önce bir birikimin varsa sadece 1998-2008 yılları arası soruların hepsini çözsen bu sınavı geçmemen için hiç bir neden kalmaz .. başarılar

Temmuz 2008 sınavına zor diyen arkadaşları anlamakta zorlanıyorum. Bu sınava da zor diyenler bu mesleğe girmeyi aklının ucundan bile geçirmemeli. Daha ne olacak anlamıyorum ki? Adamlar isterseniz adını soyadını yazana geçer not verip ruhsatı versinler. Çünkü bu soruların ilerisi ancak bu kolaylıkta olur. Pes yani vallahi pes.

Ben maliyetten 100 lük yaptım.Normalde Evre maliyet zordur.Ama bana kolay soru olan basit dağıtımdan soru gelseydi.Bazı detaylar yüzünden yanlış yapabilirdim.Hepsinin özelliklerini kafada tutamıyorsun.Kendini zor sorulara şartlandırıyorsun.Kolay sorulduğunda o konularla fazla içli dışlı olmayınca zor oluyor.Bu da sınavın değişik bir özelliği.

Merhaba arkadaşlar bende kasım 2008 tarihinde ilk defa sınava giricem hepimize kolay gelsin...

007 ' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar bende kasım 2008 tarihinde ilk defa sınava giricem hepimize kolay gelsin...

İlk ve son olması dileklerimle arkadaşım.