Kasım 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

Ynt: Kasım 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

merhabalar bende kasım dönemi yeterlilik sınavına giricem ilk defa ama düzenli çalışma programı ile 7'de 7 yapıcagıma inanıyorum inşallah herkezin istediği gibi olur sınavların sonuçları. Eğer imkanınız varsa maiyet muhasebesinden profosyenel anlamda destek alın derim. Bu konuda sınavı veren arkadaşlardan edindigim bilgilere göre dehayı cok övüyorlar...

KASIM SINAVI ICIN CALISMALAR NASIL GIDIYOR ARKADASLAR.BEN OZET CIKARDIM SADECE HENUZ BASLAMADIM CALISMAYA

Kasım Sınavı için çalışmalar nasıl gidiyor arkadaşlar. Ben özet çıkardım sadece henüz başlamadım çalışmaya

dokuzsafak ' Alıntı:
Temmuz 2008 sınavına zor diyen arkadaşları anlamakta zorlanıyorum. Bu sınava da zor diyenler bu mesleğe girmeyi aklının ucundan bile geçirmemeli. Daha ne olacak anlamıyorum ki? Adamlar isterseniz adını soyadını yazana geçer not verip ruhsatı versinler. Çünkü bu soruların ilerisi ancak bu kolaylıkta olur. Pes yani vallahi pes.

Sen Temmuz'da ilk kez mi girdin sınava kardeş :) Galiba süleyman hocanın sillesini yemedin sınavlar açıklanıncaya kadar sabırlı olsan iyidir ben çookkk gördüm hele hele Maliyetten 100 bekleyip 40-50 alan Komisyonu Mahkemeye bile vermeyi düşünenler vardı... Ama olmadı tabi :)

Merhaba,
Bende kasımdaki yeterlilik sınavına ilk kez gireceğim.Herkese şimdiden başarılar diliyorum.Bir konuda yardım rica ediyorum.1 ekimde yürürlüğe girecek olan 5510 sayılı yasadan sorumlu muyuz?

Normalinde Resmi Gazetede yayımlanan ilgili mevzuattan sorumlu olunur. Eğer aksi yönde bir açıklama yok ise sorumlusunuz.

teşekkür ederim.

öncelikle kasımda girecek arkadaşlara başarılar.
maliyet muhasebesi hakkında sıkıntılı arkadaşlar var bu başlık altında. geneldede böyle. açık öğretimden gelen yada örgündede maliyet muhasebesi ile arası iyi olmayan arkadaşların kurstan faydalanması gerekir bence.
bildiklerimi bile kitaptan hatırlamakta zorlandım. ama kursla gayet kolay oluyor.
odanın kurslarından genelde iyi bahsetmezler ama ben şirinevler şubesine gittim. gayette memnundum. işinin ehli insanlar geliyor.
bu arada hukuk derslerine ramazan ayından sonra çalışmayı düşünüyorum. hem taşlar yerine oturmuş olur biraz daha 50 gunde yeter değil mi arkadaşlar

arkadaşlar, sınavdan korkmayın, stres yapmayın, doğru kaynaktan öğrenerek çalışın yeter ...

kasım/2008 yeterlilik sınavını konuşmak için çokmu erken. yoksa herkesin soru işaretleri var ama cevaplarımı yok.

slm arkadaşlar,

Tesmer'in bugünkü açıklamasında ''Kasım/2008 sınavında Meslek Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku soruları yeni düzenlemeleri kapsayacaktır.''denilmiştir.Duyurulur!!!!

Ynt: Kasım/2008 smmm sınavına dair..........

asuri33 ' Alıntı:
slm arkadaşlar öncelikle temmuzda sınava girenlerin sınavı umarım iyi sonuçlanır.
Şu anda kasıma hazırlık evresindeyim.Hazırlığım yoğun bir şekilde devam ediyor.Meslek hukuku ve Sosyal güvenlik yasasının kesinlik kazanmaması sıkıntı yaratıyor.İnşallah meslek yasası bir an önce kesinleşir de çalışmaya başlarız. Yeni Sosyal güvenlik yasasının sınavda sorulacağını pek sanmıyorum.
Mart/2008 Finansal Muhasebe sorularının cevaplarını bir türlü bulamıyorum.Çözenler yardımcı olursa çok sevinirim.Hepinize başarılar.

Bende kasımda giriyorum inş.başarırız şu yeni sos.güv.konusunda kaynak varmı

maalesef kaynak yok arkadaşım.Kanunu netten indirip çalışmak gerekir.başarılar

istanbulda olan arkadaşlar

bu cumartesi yani 6 eylülde

yeni sosyal güvenlik istanbul odasında seminer olarak sunulacak

ücretsiz

rezervasyon yaptırın, oturun dinleyin ...

Valla İstanbullular her imkâna sahip peki biz Mersin'dekiler ne yapacaz. :)

Bizler de 12 saat çalışıyoruz. Sosyal hayatımız da kalmadı.

asuri33 ' Alıntı:
Valla İstanbullular her imkâna sahip peki biz Mersin'dekiler ne yapacaz. :)

odanıza baskı yapacak ve yaptıracaksınız...