KATÜ'de okuyan bir öğrenci aranıyor, !!!

Ynt: KATÜ'de okuyan bir öğrenci aranıyor, !!!

arkadaşlar trabzon kalkınma mahallesinde bir lega kırtasiye var idi ki o zamanlar her dersin hocasının notları orada mevcuttu.para karşılığı öğrencilere not tutturup sonra satan bi yerdi.. sahibi de hasan isminde birisi idi.lega hasan denirdi:) az önce nette biraz bakındım bu abimiz bi yurt kurmuş ve iletişim adresi teli falan orada vardı aldım. bu numaradan lega hasana ulaşmamız lazım diye peşine düşüp ararsanız ve ulaşırsanız dersin ve hocanın mükemmel notlarını size parası karşılığında gönderir sanırım.. ben istemem ama madem burda konuşulmuş peşine düşecek arkadaşlara iyi bir polisiye macera imkanı sundum gibi me geliyor ..nerdeeen nereye.. görevi tamamlayan olursa burdan yazsın macerayı anlatsın.dilerse başka ip uçlu görevler de verebilirim :)
matusa yok oynamıyorum. bu işler bizi çok yıprattı arkadaşlar bu kadar sınav ve sürünmenin yarısı kadar bi çabayla devlette binlerce liralık maaşlı garantili kadrolara atanırdık yahuuu.neyse herşeyi iyi düşünüp devam etmek gerek artık hayırlısı...kafayı sıyırmadan mutlu sona ulaşsak bari :)

0 462 221 35 56 pardon tel numarası bu unutmuşum yazmayı
aradığınızda lega apart die bi yer çıkacak heralde ööle gözüküo.

island ' Alıntı:
0 462 221 35 56 pardon tel numarası bu unutmuşum yazmayı
aradığınızda lega apart die bi yer çıkacak heralde ööle gözüküo.

sen bizim diğer başlığı okumadığın için hala macera peşindesin

doğru diosun onu okumamışım :) neyse dahai iyi işte hayırlı olsun o zaman başarılar:)

öncelikle arkadaşlar soruları şimdi buldum baktım
yusuf sürmenin standart soru tarzıdır bu sorular
kafada 3 5 puanlık 3 yada 5 soru sorar kafadaki kısa sorularına takılmamak lazım
çünkü hayatta ordan hepsini yakalayamazsınız geniş alan çünkü muhasebe şansa tutturursanız
tutar bi kaç puan alırsınız sınavlarında ben o kafa sorularının anca bi tanesini yapıodum

asıl mesele monograf arkadaşlar kimse kitabını almasın çünkü kitaplarına çalışılmaz çok ayrıntıdır islam çankayanın komple hazırlık setine bedeldir o kitap.ama şunu söyleyebilirim bu soruları sormak için
biraz kendini kasmış arada can alıcı sorular sorup eleme yapmış ama o elemelerinin ne olacağı belli
olmaz ne kadar çalışırsan çalış adam herseferinde ilginç bişey bulur çünkü yusuf sürmen o nitelikte bir adam
şu kadar diyeyim arkadaşım final sınavına giremedi harbiden hastaydı rapor aldı tekrarına girdi adam giti
geminin amortismanını hesaplattı ama sorular standart bu şekildir millet arada sermaye gibi deişik şeyler sorar
mesela mal alırken kargo hesaplatır onu ticari malın maliyetine eklenmesini bekler bazı kekler direk gider yazar
genelde her hesabı çalıştırır.