Kimse Yeterlilik Notu Paylaşmıyor

rkrlmaz

Katkı Sunan Üye
Arkadaşlar bir iki konu açılmış ama kimse not paylaşımı yapmıyor .Notları buraya yüklesek daha iyi olmaz mı ? ben hep konulara mail adresimi yazdım ama hiç kimseden gelmedi.Elinde notu olan arkadaşlardan ricam hangi ders olursa olsun nota ihtiyacım var.paylaşanlara şimdiden teşekkürler...

Ynt: Kimse yeterlilik notu paylaşmıyor

rkrlmaz ' Alıntı:
Arkadaşlar bir iki konu açılmış ama kimse not paylaşımı yapmıyor .Notları buraya yüklesek daha iyi olmaz mı ? ben hep konulara mail adresimi yazdım ama hiç kimseden gelmedi.Elinde notu olan arkadaşlardan ricam hangi ders olursa olsun nota ihtiyacım var.paylaşanlara şimdiden teşekkürler... [email protected]
Elimde bulunan notların tamamını belirttiğiniz maile yolladım.
Lütfen, sizde ihtiyacı olanlarla paylaşın.
Arkadaşlar unutmayalım. Bilgi paylaşınca güzeldir.

arkadaslar yeterlilik notlarını mail olarak gönderebilirmisiniz rica etsem.hakangunduz15@hotmail. şimdiden teşekkürler

arkadaşlar bende vergi yeterlilik notu var isteyenler mail adreslerini yazsınlar gönderebilirm.

ilk önce notlar için teşekkür ederim. notları siz mi hazırladınız yada kurs notları mı ?

rica ederim. notları ben hazırlamadım bana da baska bir arkadasımdan geldi.

smmmhakan15 ' Alıntı:
arkadaslar yeterlilik notlarını mail olarak gönderebilirmisiniz rica etsem.hakangunduz15@hotmail. şimdiden teşekkürler

not gönderdim kolay gelsin

Arkadaşlar rica etsem banada yeterlilik ders notlarından gönderebilirmisiniz, baya ihtiyacım var...şimdiden teşekkürler...