fonradar

Komisyon sözleşmesi örneği arıyorum.?

merhaba
tekstil acentalığı yapmak üzere bu hafta şahıs firması kurdum....çalıştığım üreticilerle imzalamak ve komisyon hakkımı almayı garantilemek üzere bir sözleşme imzalamak istiyorum....sözleşme örnekleri arıyorum...önerilerinizi bekliyorum....
ayrıca sözleşme noterden mi olmalıdır yoksa sadece kendi aramızda imzalamamız ve karşı tarafın kaşesinin olması yeter limidir ? ben henüz firmayı çok yeni açtım...ct gün yoklama tutanağım imzalandı...yarın da vergi levham hazırlanacak...
kendime bir kaşe bastırmak zorunda mıyım ?

Ynt: Komisyon sözleşmesi örneği arıyorum.?

Bu konuda şablon bir sözleşme olduğunu sanmıyorum. Yapılacak işi en iyi siz bildiğinize göre, sözleşmeyi de en iyi siz düzenlersiniz. Noterden olması şart değil, ancak daha garanti olur.

teşekkürler...ben bir sözleşme hazırladım ve 2 mali müşavire incelettirdim ama bir iki örnek bulup karşılaştırmak istedim...avukatların çoğu yüksek danışmanlık ücreti alıyor ...

Merhaba

Ben de uretici bir tekstil firmasinin urunlerini istanbul'da pazarlamak istiyorum. Tek pazarlamacisinin benim sirketim olduguna dair bir sozlesme ornegi ariyorum. sizin hazirladiginiz sozlesme ornegi benim de isime yarayabilir. [email protected] adresine gonderebilirseniz cok sevinirim. tesekkurler