Küçük İşletme İçin En Mantıklı E-Fatura Entegratörü?

Merhabalar

Yıllık 1-2 milyon TL hasılatı olan işletmemiz var. Toplam kesilen fatura sayısı az. Ayda 2-3 tane fatura kesiyoruz.

Bu durumda e-fatura için en mantıklı entegratör hangisi olur?

Sayın, Yildizömer söylemiş ama Gib in saklama hizmeti yok,ayrıca fatura keserken e imza sürekli bilg.takılı kalması gerekiyor diye biliyorum ,ben en son bir tanıdığıma Hızlı Bilişim entegratör kayıt ettirdim,cep tende sistemi kullanarak fatura kesilebiliyormuş onun da çok satışı yok ama saklama hizmeti olması bakımından ve pratiklik açısından entegratör ile anlaşmak bana mantıklı gibi geliyor. Size uygun gelen herhangi bir ent.firması ile anlaşabilirsiniz.Tabii ki tercih sizin ,iyi çalışmalar

Sayın, Yildizömer söylemiş ama Gib in saklama hizmeti yok,ayrıca fatura keserken e imza sürekli bilg.takılı kalması gerekiyor diye biliyorum ,ben en son bir tanıdığıma Hızlı Bilişim entegratör kayıt ettirdim,cep tende sistemi kullanarak fatura kesilebiliyormuş onun da çok satışı yok ama saklama hizmeti olması bakımından ve pratiklik açısından entegratör ile anlaşmak bana mantıklı gibi geliyor. Size uygun gelen herhangi bir ent.firması ile anlaşabilirsiniz.Tabii ki tercih sizin ,iyi çalışmalar
E-imza her seferinde uğraştıracaksa dediğiniz gibi entegratör kullanmak en mantıklısı olacaktır. Para bir şey değil en azından işimizi görsün.

ben önermiyorum gibin sistemini.Dediğiniz gibi her girişte mali mühürü takmanız gerekiyor ve saklama hizmeti yok.