Kurumlar Uzar mı?

Ynt: Kurumlar Uzar mı?

şahsi fikrim uzamaz.sizin için hoş olmayan bir cevaptı ama yapıcak bişey yok.kolay gelsin

bencede %80 uzamaz, ki uzarsa %90 haftasonu en son olur.

uzama ihtimali var bence. çunku çok yoğun gunler geçirdik. umarım uzar. uzamazsa bittik:)

Uzasa da son gün son dakka uzar..

O stresi yaşamaya degmez. siz gece gündüz çalışın derim ben.

kolay gele

zaten çoğu kişi bitirdi:( mesela ben.. ama düzeltmeler oldu tabi bi kaç tane... iiyice araştırmak gerekiyormuş:( çok dikkatlice yapılmalı..ve uzatılmasını beklemeden..nolur nolmaz:)

hatice123 ' Alıntı:
zaten çoğu kişi bitirdi:( mesela ben.. ama düzeltmeler oldu tabi bi kaç tane... iiyice araştırmak gerekiyormuş:( çok dikkatlice yapılmalı..ve uzatılmasını beklemeden..nolur nolmaz:)

walla bu saatten sonra uzamaz . olsa olsa düzeltme olur mali tablo dipnotları yüzünden :) :) :) o nedenle siz yapın kurumları arkadaşlar. ben sevgilimle gezecem 1 saat sonra :)

Sayın sercanaktaş;

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.

Foruma kayıt saatinizden bu yana geçen bir saat içinde rekor sayıda yazı yazdınız.

Sıradaki soru lütfen diye talepte bulundunuz. Bilesiniz ki sırada sizin kıymetli görüşlerinizi bekleyen 11.207 konumuz mevcut.

Ama haddim olmayarak bile olsa sizi forumumuzda biraz daha ciddiyete davet ediyorum.

muhasebe ' Alıntı:
Sayın sercanaktaş;

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.

Foruma kayıt saatinizden bu yana geçen bir saat içinde rekor sayıda yazı yazdınız.

Sıradaki soru lütfen diye talepte bulundunuz. Bilesiniz ki sırada sizin kıymetli görüşlerinizi bekleyen 11.207 konumuz mevcut.

Ama haddim olmayarak bile olsa sizi forumumuzda biraz daha ciddiyete davet ediyorum.

davetiniz karşısında saygı ile eğiliyorum ve büyük sözü dinlediğimi yineliyorum...

kimseyi yanıltmak istemem ama uzicağını temenni ediyorum

selam
herkesde bu koınuda bi beklenti var hemde sanırım türmobun da bi çalışması var.
bende şu anda beyanname göndermeye (kurumlar v.bey) çalışıyom
sistem sürekli hata veriyor bende şaşkıon vaziyetde bekliyorum inşallah uzar.
hoşçakal