fonradar

Kusura Bakmayın Yarın İçin Tarih Vermişler Yardımcı Olurmusunuz!!

İyi geceler bana ; GELİR VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI'ndan "Görüşme Mektubu" adında bir yazı bırakılmış ve ben bu mektubun geliş nedenini merak ediyorum. Öncelikle üzerime kayıtlı hiçbirşey yok! Herhangi bir kayıt gerektirecek birşeye sahip değilim ama mektubun üzerinde (mektuba yazan kişinin yazısını okuyabildiğim kadarıyla(şu an 4 kişi üzerinde teoriler geliştiriyoruz) ; ö? (soru işaretinin olduğu harfi okuyamadık , Z de olabilir ters E de olabilir ters 3 ede benziyor.. ) ö? ile ilgili olarak göşülmek üzere yarının tarihi saat 9 da veraset ve harçlar(heralde ) vergi dairemizin sial yoklama servisinde bulunmanız önemle rica ederim not dairemize gelmediğiniz taktirde 6183sayılı yasanın 78 ve80 maddelerine göre polis nezaretinde haciz yapılacaktır.
altta görüşeceğim kişinin adı icra memuru imiş bide telefonu var..
sizden ricam neden boyle birşey gelebiliceği hakkında biraz yardımlı olabilirmisiniz ve ne yapmam gerektiği hakkında önerileriniz varsa paylaşırmısınız şimdiden teşekkür ederim...

Ynt: Kusura Bakmayın Yarın İçin Tarih Vermişler Yardımcı Olurmusunuz!!

Evet gidip görüşün . İşin aslı neymiş öyle anlayın. Sonra gerekirse yardımcı oluruz. Hatalı da olabilir korkmayın. :)

İlginiz için çok teşekkürler! bu sabah babam ile görüştüm o beni avukat ve muhasebecileriyle konuşturdu onlarda ilgileneceğini söyledi bizim aile bireylerinin onlarda vekaleti varmış ama kendilerinin benim üstümde herhangi bir tapu vs kayıtlı olmadığını soylediler. birine kefil olup olmadığı bir senete imza atıp atmadığı sordular onlara daha once ismimi resmi bir evrakta yada herhangi bir şeyde geçmediği soyledim bunları konuşurken 1 yıl kadar once yediğim bir trafik cezası aklıma geldi. ehliyetim olduğu halde yanımda bulunmadıgından dolayı yazmışlardı avukat mahkemeye intikal etmiş ise 800 lira gibi birşey odenmesi gerektiğini soyledi.. ama suan kesin ne oldugunu bilmiyorum yarın ne olduğunu öğrenicekler konu açıklığa kavuşunca tekrar yazarım çok teşekkürler....

merhaba, aynı görüşme mektubu bana da geldi, "ö.e. ile ilgiili görüşmek üzere" 2 gün sonraya randevu vermişler, içeriğinin ne olduğunu öğrenebildiniz mi?

görüşmenin içeriği hakkında bilgi verebilirmisiniz