Lisans Başvuru Süreci

Tavsiyem SPL web sasyfasını her gün çeşitli kereler takip edip başvuruyu öncelikle yapmanızdır.Telefonda doğru bilgi alamayabilirsiniz.Çünkü bu kurum sadece BAĞ.Denetim yenileme eğitimleri yapmıyor.Çalışanların hepsi bilgi sahibi değil.Siz eğitim departmanını isteyip direkt eğitim yetkiliyle görüşün.

üstad tavsiyelerinize uygun olarak 27 şubatta ilan edilen lisans yenileme eğitimine 28 şubatta başvuruyu (ödeme dekontu ve e mail) yaptım.ancak henüz bir geri dönüş olmadı.bize eğitime çağırma bilgisini emaille mi yapacaklar?

İlhan Bey,
Siz başvuruyu yapmışsınız artık merak etmeyin.Mailinizi kontrol edin.
Size başvurunuzun alındığına dair mail gönderecekler.
Bilgi mailinde(1 hafta içinde gelir) sizden fatura adresi de isteyecekler.
Eğitimden kesinlikle ayrılmayın.
Eğer daha emin olmak istiyorsanız SPL'yi arayın.Mart eğitimine alınıp alınmadığınızı size söylerler.

üstad fatura adresini başvuru mailime yazmıştım.dekontu da taratıp ekledim.bilginiz için teşekkürler.

üstad fatura adresini başvuru mailime yazmıştım.dekontu da taratıp ekledim.bilginiz için teşekkürler.

İlhan Bey Merhaba,
Bende sizin gibi 27 Şubatta dekontumu yatırıp 21.03.2013 de yapılacak olan eğitime başvurumu yaptım.Dün (12.03.2013) e-mailime 03.04.2013 de ki eğitime kaydınız alınmıştır diye bir cevap geldi.Sabah SPL yi tel.ile aradım.21.03.2013 de eğitim olmadığını 03.04.2013 de olduğunu söylediler.Sonra da bugün(13.03.2013)saat:11 civarında da e-mailime 21.03.2013 deki eğitime kaydınız alınmıştır diye düzeltme mesajı yolladılar.İyice kafam karıştı.Ben birde başka şehirden uçakla geleceğim ona göre hazırlığımı yaptım.İyice oyuncağa çevirdiler.Size mesaj falan geldi mi? Bir de SPL nin internet ana sayfasında da Yenilme Eğitimlerine katılacaklar listesinde de 21.03.2013 yazan listede de ismim geçiyor.Mesajdan önce sabah görüştüğümde de 21.Martta eğitim yok dediğinde liste açıklamışsınız o zaman tarihi güncelleyin dedim 10 dak.sonra güncellenecek dediler saat:13 oldu bir değişme yok.Tekrar Tel.arıyorum cevap veren de yok iyice şaşırdım.Eğer bir bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.
Kolay gelsin.

İlhan Bey Merhaba,
Bende sizin gibi 27 Şubatta dekontumu yatırıp 21.03.2013 de yapılacak olan eğitime başvurumu yaptım.Dün (12.03.2013) e-mailime 03.04.2013 de ki eğitime kaydınız alınmıştır diye bir cevap geldi.Sabah SPL yi tel.ile aradım.21.03.2013 de eğitim olmadığını 03.04.2013 de olduğunu söylediler.Sonra da bugün(13.03.2013)saat:11 civarında da e-mailime 21.03.2013 deki eğitime kaydınız alınmıştır diye düzeltme mesajı yolladılar.İyice kafam karıştı.Ben birde başka şehirden uçakla geleceğim ona göre hazırlığımı yaptım.İyice oyuncağa çevirdiler.Size mesaj falan geldi mi? Bir de SPL nin internet ana sayfasında da Yenilme Eğitimlerine katılacaklar listesinde de 21.03.2013 yazan listede de ismim geçiyor.Mesajdan önce sabah görüştüğümde de 21.Martta eğitim yok dediğinde liste açıklamışsınız o zaman tarihi güncelleyin dedim 10 dak.sonra güncellenecek dediler saat:13 oldu bir değişme yok.Tekrar Tel.arıyorum cevap veren de yok iyice şaşırdım.Eğer bir bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.
Kolay gelsin.
üstad yaptığım başvuru ile ilgili herhangi bir onay maili almadım. kendimde aramadım.bahsetmiş olduğunuz listede adım yazılı olduğu için gerek duymadım.sizin bu söylediklerinizden sonra benimde kafam karıştı.zira bende 21/03/2013 başka bir şehirden gideceğim.tekrar bi kontrol yapmakta fayda olacak.

forum üyesi olup yarınki (21/03/13) bağımsız denetim lisans yenileme eğitimine katılacak var mı? ben katılacağım.

Aralık 2012 sınavını kazanıp lisansı onaylanıp kendisine teslim edilen var mı? bu kadar uzun mu sürüyor lisansı onayı?