Ltd Şirkette Adres Değişikliği

furkan yasar

Katkı Sunan Üye
istanbul merkezi olan ltd şirketimzi bursaya taşımak istiyoruz bununla ilgili yapılması gerekenler adım adım nedir

karar alma tadil tasarısı bildirimler istanbul bursa ve masraflar

Ynt: ltd şirkette adres değişikliği

Bir bilene yaptırın yoksa hem zaman kaybı yaşarsınız hem de çeşitli cezalara muhatap olabilirsiniz. Burdan cevaplanacak kadar özet bir durum değil. Bir sürü işlemi var.

Ynt: Ltd Şirkette Adres Değişikliği

Yani merkez nakli yapacaksınız
Öncelikle şirketinizin merkezinde başlayacaksınız merkez nakliyle ilgili karar alacaksınız eski ve yeni şekli olarak hem merkezde masrafları olacak hemde bursada

merkeziniden dosyanızdaki evrakları sicil memuru tarafından onaylanıp ve Ticaret Sicili Memurlığundan alınacak Ticaret Sicili Tüzüğünün 47. maddesine istinaden belge. belgenin tescil süresi alınış tarihinden itibaren 1 ay?dır.)

Bursa ticaret sicili memurluğuna

Tadil kararı (3 adet)
Tadil metni (4 adet)
Dilekçeler
Şirket müdürün süresi devam ediyorsa imza sirküsü
şirket müdürün süresi dolmuşsa
imza beyanmaesi hazılanacak
ortakların nüfüs cüzdan örnekleri ikametgahları

Ynt: Ltd Şirkette Adres Değişikliği

Ynt: Ltd. Bugün 03:11:40 ÖÖ » Alıntı Değiştir

------------------------------------------------------Şti. Tasfiye
« Yanıtla #4 : --------------------------
acil yardımlarınızı bekliyorum!!!istanbulda merkez ve şubesi olan şirketimiz tasfiyeye girecek tasfiyeye giriş ve şube kapanışı kararlarını aynı kararda alabilirmiyim yada önce şube kapanış kararını mı alıp tescil ettirdikten sonra tasfiye kararı almalıyım yda tek başına tasfiye kararını almış olmak yeterli mi şimdiden teşekkürler