fonradar

Ltd.Şti'nde Sınırlı Yetki Verilmesi

tahsin bey,

rica etsem iç yönergeyi ve yaptığınız işleri benimle de paylaşır mısınız?

[email protected]

öğrenmek istediklerimiz,
1- özel istihdam bürosu işleri için temsil yetkisi vermek istiyoruz, sizinki de gümrük müşavirliği için sanırım, o yüzden benzer durumlar, aynı karar ve yönerge üzerinden gidebiliriz sanırım.
2- karar örneği,
3- iç yönerge örneği (noter tasdikine gerek var mı?)
4- karar ve dilekçeye hangi evrakları eklemek gerekiyor?

çok teşekkür ediyorum şimdiden, çok işime yaradı bu başlık.

tahsin bey,

rica etsem iç yönergeyi ve yaptığınız işleri benimle de paylaşır mısınız?

[email protected]

öğrenmek istediklerimiz,
1- özel istihdam bürosu işleri için temsil yetkisi vermek istiyoruz, sizinki de gümrük müşavirliği için sanırım, o yüzden benzer durumlar, aynı karar ve yönerge üzerinden gidebiliriz sanırım.
2- karar örneği,
3- iç yönerge örneği (noter tasdikine gerek var mı?)
4- karar ve dilekçeye hangi evrakları eklemek gerekiyor?

çok teşekkür ediyorum şimdiden, çok işime yaradı bu başlık.

Selamlar Çalışmayı gönderdim
Faydalı olmasını dilerim.

çok teşekkürler tahsin bey

yetki sınırlama ile ilgili karar örneği (müdürlük)varmı elinizde acaba

Sayın jale_7
Gönderdiğim çalışma içerisinde genel kurul kararı var.(hisse devri ve hemen altında yetkilendirme maddesi de var)
Siz hisse devir işlemini dikkate almayıp,sadece yetkilendirme maddesini dikkate almanız yeterli olacaktır.Orada sadece kafanızı karıştıracak şu olabilir.Ayrılan şahsın müdürlük görevi sona ermiştir ibaresi var.Siz,bu tip bir ibare kullanmayacaksınız,direk yetkilendirme konusuna değineceksiniz,o kadar...

Çalışmayı gönderdiğim arkadaşlar?
Eğer işlemi yapmış ve tamamlamışsanız veya eksiklik varsa veya da ilave hususlarla karşılaşmışsanız,bizleri de (en azından beni) bilgilendirirseniz sevinirim.

Tahsin bey, forumda keşke topluca mail atabilme şansımız olsa idi tek tek sizn için uğraştırıcı.
Bende rica etsem iletebilirseniz sevinirim. Şimdiden Teşekkürler : [email protected]

Tahsin bey, forumda keşke topluca mail atabilme şansımız olsa idi tek tek sizn için uğraştırıcı.
Bende rica etsem iletebilirseniz sevinirim. Şimdiden Teşekkürler : [email protected]

Selamlar
Toplu mail grubu olsa tabiki iyi olur.Ama ihtiyacı olan var,olmayan var..Yapacak bişey yok :)
Tabi genel ekrandan adresini verenlerin dışında birde özelden talep eden arkadaşlar var.Hepsine cevapğ vermeye çalışıyorum.Umuyorum talep edipte göndermediğim arkadaşlar olmamıştır.
Sakıncası yok sevgili urum79,şikayetçi değiliz.yeterki faydası olsun.Kuru bir teşekkür gelmesi bile kafidir.
Fakat bir önceki yorumu mu tekrar edeyim.Değişik bir olayla karşılaşan arkadaşlar varsa,bilgilendirirlerse sevinirim tabiki..Malum uygulama yeni..Bilmediğimiz değişik durumlar olabilir.Dayanışma içinde olmak lazım.
Bu arada çalışmayı size de gönderdim.
Saygılar

Selamlar
Toplu mail grubu olsa tabiki iyi olur.Ama ihtiyacı olan var,olmayan var..Yapacak bişey yok :)
Tabi genel ekrandan adresini verenlerin dışında birde özelden talep eden arkadaşlar var.Hepsine cevapğ vermeye çalışıyorum.Umuyorum talep edipte göndermediğim arkadaşlar olmamıştır.
Sakıncası yok sevgili urum79,şikayetçi değiliz.yeterki faydası olsun.Kuru bir teşekkür gelmesi bile kafidir.
Fakat bir önceki yorumu mu tekrar edeyim.Değişik bir olayla karşılaşan arkadaşlar varsa,bilgilendirirlerse sevinirim tabiki..Malum uygulama yeni..Bilmediğimiz değişik durumlar olabilir.Dayanışma içinde olmak lazım.
Bu arada çalışmayı size de gönderdim.
Saygılar

Zahmet olmazsa bende alabilirmiyim :) [email protected]

Gönderdim Sayın hasanbenzer

Yalnız benimde sizlerden ve sizin şahsınızda,foruma (belki bu çalışmayı temin etmek veya başka bir nedenle) üye olan diğer arkadaşlardan ricam şu olacaktır.
Şayet meslektaş isek,Forumumuzun gelişmesini ve kalitesini dahada yükseklere çıkarabilmek adına,forum üyeliği devamınızı,akabinde de foruma katılımınız ve bilgi ve tecrübelerinizi paylaşmanızı rica edeceğim.Yani bu vesile ile geçici üyeliklerin yanısıra aktif ve katılımcı bir üyeliğin oluşmasını arzu etmekteyim.
Saygılar

Gönderdim Sayın hasanbenzer

Yalnız benimde sizlerden ve sizin şahsınızda,foruma (belki bu çalışmayı temin etmek veya başka bir nedenle) üye olan diğer arkadaşlardan ricam şu olacaktır.
Şayet meslektaş isek,Forumumuzun gelişmesini ve kalitesini dahada yükseklere çıkarabilmek adına,forum üyeliği devamınızı,akabinde de foruma katılımınız ve bilgi ve tecrübelerinizi paylaşmanızı rica edeceğim.Yani bu vesile ile geçici üyeliklerin yanısıra aktif ve katılımcı bir üyeliğin oluşmasını arzu etmekteyim.
Saygılar

Çok teşekkür ediyorum Tahsin bey,

Katılım ve paylaşım konusunda elimizden geldiği kadar özen göstermeye çalışacağız İnşAllah...