Lütfen Herkes Ankete Katılsın (Son 7 Gün-Hangi Takımı Tutuyorsunuz?)...

Hangi Takımı Tutuyorsunuz...

• Fenerbahce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Galatasaray

• Beşiktaş

• Trabzonspor

• Diğerleri

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Lütfen Herkes Ankete Katılsın (Son 7 Gün-Hangi Takımı Tutuyorsunuz?)...

admin_fast ' Alıntı:
İrem35
Kalisper_a
FeaR Of DaRKNeSS

Multi-üyelik açıp oy kullandığınız tespit edildi. Forum'da multi-üyelik açmak yasaktır. Diğer multi-üyelik açanlar varsa onlarıda inceleyeceğim.

Lütfen diğer hesaplarınız için, pazartesi gününe kadar hesap silme talebinde bulununuz. Aksi takdirde forumdan uzaklaştırma cezası alabilirsiniz.

Adil oylama ortamı olmadığı için anketi kilitliyorum.

Ben Buna Şiddetle Karşı Çıkıyorum Büromda 4 PC var ve Ağ bağlantılı Personel Arkadaşlar Bu siteye Üyeler Bilgi Edinmek Amacıyla Anketi Görüp Oy kullanmış Olabilir Bizi Böyle Deşifre Etmenizi kınıyorum Özelden Mesaj Atıp Durumu Sorabilirdiniz.

Yoksa SN Admın_Fast Siz BEŞİKTAŞLIMISINIZ....

Fibonacci ' Alıntı:
Bence siz en iyisi ne yapın bılıyor musunuz?

Çok kafa yordunuz ya bu diğer üyelıklere oturun inceleyın bakın bakalım kımlerin kaç üyeliği var :) İrem'in diğer üyeliğini çıkardınız ya ortaya baya ıyısınız demekkı:)

Neyse size kolay gelsın bulunca buraya da yazarsınız artık :)

Fibonacci kardeşim kimlerin kaç üyeliği var umurumda bile değil iremin diğer üyeliğini anlamak için iyi olmak gerekmiyor muhasebe programları konusuna bakarsan bunu sende çok kolay anlarsın...

Sayın Admin FAST ' tan Konuya açıklık getirmesini bekliyorum, böyle şey olmaz

FeaR Of DaRKNeSS ' Alıntı:
Sayın Admin FAST ' tan Konuya açıklık getirmesini bekliyorum, böyle şey olmaz

Konuyu Kitleme Durumuna Bak Ya BEŞİKTAŞ 26 FENERBAHCE 25

mzhr ' Alıntı:
İrem35 ' Alıntı:
beşiktaşlılar yeni üye olup, oy kullanıyorlar.. çözdüm işi.. :p
FeaR Of DaRKNeSS ' Alıntı:
eğer böyle birşey varsa gerçekten ayıp ama !!!!!!!
kalisper_a ' Alıntı:
Kesinlikle Çok Ayıp Eğer Böyle Birşey Varsa...
admin_fast ' Alıntı:
İrem35
Kalisper_a
FeaR Of DaRKNeSS

Multi-üyelik açıp oy kullandığınız tespit edildi. Forum'da multi-üyelik açmak yasaktır. Diğer multi-üyelik açanlar varsa onlarıda inceleyeceğim.

Lütfen diğer hesaplarınız için, pazartesi gününe kadar hesap silme talebinde bulununuz. Aksi takdirde forumdan uzaklaştırma cezası alabilirsiniz.

Adil oylama ortamı olmadığı için anketi kilitliyorum.

;D

Arkadaşlar multi-üyeliği olanlar için pazartesi son gün. Tespit ettiklerimiz uzaklaşıtırılacaktır. Bu konuda ne açıklaması bekliyorsunuz anlamıyorum. Multi-üyelik sahibi olanlar kendilerini biliyor. Konuyla ilgisi olmayanlarında tepki göstermesi ilginç.... Belki onlarında vardır multi üyeliği....

Bu arada FB'liyim.

---

Fibonacci ' Alıntı:
O zaman sadece İrem ve diğer iki üye değil diğer üyelerde incelensin eminimki bir çok üyenin birden fazla üyeliği vardır burda sadece İrem'in değil...

Bu arada iremo nickli üye İrem değil..Bilginize :)

23Bin üyeyi tek tek inceleyemeyiz. Gördüklerimizi elbette uyarıp uzaklaştıracağız. Mesela sizinde multi-üyeliğiniz var. 3 farklı isimle foruma giriş yapmışsınız. Pazartesi gününe kadar iptal ediniz.

....

admin_fast ' Alıntı:
Arkadaşlar multi-üyeliği olanlar için pazartesi son gün. Tespit ettiklerimiz uzaklaşıtırılacaktır. Bu konuda ne açıklaması bekliyorsunuz anlamıyorum. Multi-üyelik sahibi olanlar kendilerini biliyor. Konuyla ilgisi olmayanlarında tepki göstermesi ilginç.... Belki onlarında vardır multi üyeliği....

Bu arada FB'liyim.

---

Fibonacci ' Alıntı:
O zaman sadece İrem ve diğer iki üye değil diğer üyelerde incelensin eminimki bir çok üyenin birden fazla üyeliği vardır burda sadece İrem'in değil...

Bu arada iremo nickli üye İrem değil..Bilginize :)

23Bin üyeyi tek tek inceleyemeyiz. Gördüklerimizi elbette uyarıp uzaklaştıracağız. Mesela sizinde multi-üyeliğiniz var. 3 farklı isimle foruma giriş yapmışsınız. Pazartesi gününe kadar iptal ediniz.

bakın üzerine basa basa söylüyorum
be - nim baş - ka ü- ye - li - ğim - YOK

Fibonacci ' Alıntı:
Sn.admin_fast ben daha önce gamze_ nickiyle üyeydim üyeliğimi kontrol edin lütfen daha önce kapattım üyeliğimi...

"endless" nickide size aittir. İptal talebinde bulunun arkadaşlar çok zor birşey istemiyoruz. İptal tuşuna basarak sorunu halledebilirsiniz.

Multi-üyeliğin hiçbir iyimser tarafı olamaz. Sizin için söylemiyorum fakat bazı arkadaşlar kimseyi kandırmaya çalışmasın. Farklı kişiliklere bürünmek, insanları yanıltmak hiç hoş değil...

admin_fast ' Alıntı:
Fibonacci ' Alıntı:
Sn.admin_fast ben daha önce gamze_ nickiyle üyeydim üyeliğimi kontrol edin lütfen daha önce kapattım üyeliğimi...

"endless" nickide size aittir. İptal talebinde bulunun arkadaşlar çok zor birşey istemiyoruz. İptal tuşuna basarak sorunu halledebilirsiniz.

Multi-üyeliğin hiçbir iyimser tarafı olamaz. Sizin için söylemiyorum fakat bazı arkadaşlar kimseyi kandırmaya çalışmasın. Farklı kişiliklere bürünmek, insanları yanıltmak hiç hoş değil...

+1

;D kiminle konuşsak üç beş üyeliği çıkıyor...bende mi bi bereket var anlamış değilim ;D

ne adil bir oylama olmuş !!

Son oy verme saati/günü neden devamlı değişiyor/uzuyor?

Taraftarları gibi yerinde duramadığı için olmasın

Vayy beşiktaş önde oylama :) ile ben hic kafaya takmıyorum az seyircimiz olabilir
Ama bunu herkes biliyorki avrupa da dahil en iyi taraftar en atesli taraftar BEŞİKTAŞ da olduğunu bize bu yetiyor gerisi traş :)

BayramBjk ' Alıntı:
Vayy beşiktaş önde oylama :) ile ben hic kafaya takmıyorum az seyircimiz olabilir
Ama bunu herkes biliyorki avrupa da dahil en iyi taraftar en atesli taraftar BEŞİKTAŞ da olduğunu bize bu yetiyor gerisi traş :)

kaç farklı üyelikle beşiktaşa oy attınız ;D

hanmiroğlu ' Alıntı:
BayramBjk ' Alıntı:

kaç farklı üyelikle beşiktaşa oy attınız ;D

Ben kendi adıma konişim tek oy kullandım

Bizi diyene kadar siz kendinize bakın :):)

Bu birden fazla üyelikler burada neden çok önemli bir konuymuş gibi tartışıldı anlayamadım hatta bazı üyeler başkalarının birden fazla üyeliklerini ortaya çıkardığı için zafer kazanmıs gibi tavır takındılar hep beraber güldük eglendik, geldi geçti :)

Hemde ne eğlendik ne eğlendik.
mshareketliifade328zu.gif