Lütfen Herkes Ankete Katılsın (Son 7 Gün-Hangi Takımı Tutuyorsunuz?)...

Hangi Takımı Tutuyorsunuz...

• Fenerbahce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Galatasaray

• Beşiktaş

• Trabzonspor

• Diğerleri

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Lütfen Herkes Ankete Katılsın (Son 7 Gün-Hangi Takımı Tutuyorsunuz?)...

mzhr ' Alıntı:
Yorumsuz!
Balıkesir'in Bandırma ilçesinde düzenlenen Banvit-TÜBAD Basketbol Turnuvası'nın ikinci maçında Olympiakos, Fenerbahçe Ülker'i 77-63 yendi.

yorumsuz olan nedir

size tek bir soru

maçı izlediniz mi, izlemediniz mi ?

ayrıca maç hazırlık maçı fiba 2010 dan dönen FB li basketçilerin ilk hazırlık ve birbirlerini tanıma ve uyum maçıydı

yok ama illa sağdan soldan bulduğunuz her FB yenilgisi sizin için buraya taşınacak bulunmaz bir nimet

el insaf

mzhr ' Alıntı:
Yorumsuz!
Balıkesir'in Bandırma ilçesinde düzenlenen Banvit-TÜBAD Basketbol Turnuvası'nın ikinci maçında Olympiakos, Fenerbahçe Ülker'i 77-63 yendi.

Yorumsuz Olan Nederi Bnede Anlamadım Adamların İlk Beşinde Teodosic ,Papaloukas Gibi Süper Yıldızlar Vardır Biz Sadece Gençlerle Çıkmıştık...

Bu Arada Yorumsuz Diyen Arkadaşım Spor Kulübü Diye Geçiniyorsunuz Sanırım Basketboldada Şampiyonluk Sayınızı Söylermisiniz...

şimdi bende burada Galatasarayın basketbol takımının skandal konusunu açayım isterseniz.. madem basketboldan söz ediyoruz.. merak etmeyin bende bolca var bu materyaller :D karşımda duracak haliniz kalmaz..

Cemal Nalga olayını hatırlıyormusunuz.. adamın cezası varken hazırlık maçında Tufan formasını giydirip adamı kandırmışınız, oyuna sokmuşunuz ve bu bir Cibona Zagreb maçında oluyor..

Küme düşürülmeniz gerekirdi.. ama ucuz yırttınız..

yani biz hazırlık maçıda olsa bir takıma yenilebiliriz ama sizin yaşadığınız kara leke, bu olay tarih boyunca yeter...

Hepimiz Cemal Nalga'yız ;D ;D ;D

1005.jpg

:D :D :D ayyy çok güldüm yaaa :D :D :D

neredesiniz galatasaraylılar..

Vayyy Beşiktaş Galatasarayı Geçmiş...

F E N E R B A H Ç E

FeaR Of DaRKNeSS ' Alıntı:
kanunkaide ' Alıntı:
Evet, sizi de rakip takımın şampiyonluğuna kendisi ikinci olmasına rağmen şampiyon olmuşçasına, hatta o dereceki rakip takımın gelenekselleşmiş sevinç gösterisini yaparak (timsah yürüyüşü yaparak) sevinen sportmen takım olarak tanıyor.

iyide sevgili üstad bu sizi neden enterese ediyorki, sizin gibi kendi kalemize gol atıpta turkcell süper lige şaibeli bir şampiyon hediye etmedik ki,

şampiyon yaptırdığınız takımıda gördük dün,
önce valenciadan 4 yediler, dünde rangerstan puan bile alamadılar. resmen ezildiler mutlumusunuz bursayı cl ye gönderdiğiniz için sayın üstad ?????

fenerbahçe'nin 2001-2002 sezonunda şampiyonlar ligi f grubunda 0 puan çekmesidir.

fenerbahçe 0-3 barcelona
fenerbahçe 0-1 o.lyon
b.leverkusen 2-1 fenerbahçe
o.lyon 3-1 fenerbahçe
fenerbahçe 1-2 b.leverkusen
barcelona 1-0 fenerbahçe

ayrıca gruptaki son maç olan barcelona maçında spiker'in maçın 90.dakikasında fenerbahçe gruptaki ilk puanını almaya çok yakın derken rivaldo'nun topu 90 çakması hala hafızalardadır.

kanunkaide ' Alıntı:
FeaR Of DaRKNeSS ' Alıntı:
kanunkaide ' Alıntı:
Evet, sizi de rakip takımın şampiyonluğuna kendisi ikinci olmasına rağmen şampiyon olmuşçasına, hatta o dereceki rakip takımın gelenekselleşmiş sevinç gösterisini yaparak (timsah yürüyüşü yaparak) sevinen sportmen takım olarak tanıyor.

iyide sevgili üstad bu sizi neden enterese ediyorki, sizin gibi kendi kalemize gol atıpta turkcell süper lige şaibeli bir şampiyon hediye etmedik ki,

şampiyon yaptırdığınız takımıda gördük dün,
önce valenciadan 4 yediler, dünde rangerstan puan bile alamadılar. resmen ezildiler mutlumusunuz bursayı cl ye gönderdiğiniz için sayın üstad ?????

fenerbahçe'nin 2001-2002 sezonunda şampiyonlar ligi f grubunda 0 puan çekmesidir.

fenerbahçe 0-3 barcelona
fenerbahçe 0-1 o.lyon
b.leverkusen 2-1 fenerbahçe
o.lyon 3-1 fenerbahçe
fenerbahçe 1-2 b.leverkusen
barcelona 1-0 fenerbahçe

ayrıca gruptaki son maç olan barcelona maçında spiker'in maçın 90.dakikasında fenerbahçe gruptaki ilk puanını almaya çok yakın derken rivaldo'nun topu 90 çakması hala hafızalardadır.

ahaha çok iyi ya :D

bugüne kadar katıldığı hiçbir gruptan çıkamayan tek takım olan bir beşiktaşlının bunu söylemesi gerçekten takdire şayan (!)

daha avrupada adının esamisi bile olmayan bir takıma kalkmışınız; maçı zar zor 2-1 e döndürmüşünüz, sonrada ooo beşiktaş iyi yolda.. hadi canım.. hadi.. sıkıysa bizi yeninde görelim.. avrupanın 3.sınıf takımlarına karşı bu cska sofyada dahil.. cska sofya, rapid takımlarına karşı zar zor oyun oynadınız, bizim yedeklerimiz havada beşlerdi rapidi orada hemde..
siz zar zor ite kaka oyunla yenebildiniz, sonrada beşiktaş işte iyi yolda, sonuna kadar varız.. porto sizi bir tepetaklak getirecek, göreceğiz ondan sonra sonuna mı? yoksa lige mi? döneceğiniz..

bu oyda şike var.. yeni üyeler arttı bir anda, herkes üye olup oyu artıyor.. beşiktaşın oyu bu olmamalı.. eğer bizi geçerseniz saymamki ben ;) tanımam beşiktaşı..
ama yinede bizi geçemiyceksiniz.

İrem35 ' Alıntı:
....
bu oyda şike var.. yeni üyeler arttı bir anda, herkes üye olup oyu artıyor.. beşiktaşın oyu bu olmamalı.. eğer bizi geçerseniz saymamki ben ;) tanımam beşiktaşı..
ama yinede bizi geçemiyceksiniz.
Ben daha oy kullanmadım. Benim oyum 13 falan sayılır. Diyim şimdiden. Kaç gün kaldı oylama bitişine, telaşım çok atlamayayım.

bence sen kullanma daha.. ben saymamki :)
hem sigortaları, bordroları falan yaparsın son güne kadar unutulur gider :D
sonuçta biz birinciyiz.

İrem35 ' Alıntı:
daha avrupada adının esamisi bile olmayan bir takıma kalkmışınız; maçı zar zor 2-1 e döndürmüşünüz, ...
Avrupada adının esamesi bile olmayan 2 ayrı takıma yenilerek 2 ayrı avrupa ligindede havlu atan kim?

Şimdiden mızıkçılığa başlamışsınız! Ne de olsa fb'lisiniz.

Merak ediyorum

Oylama kapanır: Ekim 04, 2010, 11:54:34 itibaren bu konularda kapatılırmı

NİSANLI ' Alıntı:
Merak ediyorum

Oylama kapanır: Ekim 04, 2010, 11:54:34 itibaren bu konularda kapatılırmı

ben aslında diğer bölüme spor köşesi adı altında bir başlık açmak istiyordum.. Böylelikle diğer bölümdeki Tahsin Beyin konusunuda işgal etmemiş oluruz.. İyice deşarj olmak için.. Şu oylama bir kapansın..

gerçi bu oylamada bir acayiplik var ama neyse..

İnanılır Gibi Değil Beşiktaş 22 Olmuş...

beşiktaşlılar yeni üye olup, oy kullanıyorlar.. çözdüm işi.. :p

İrem35 ' Alıntı:
beşiktaşlılar yeni üye olup, oy kullanıyorlar.. çözdüm işi.. :p

eğer böyle birşey varsa gerçekten ayıp ama !!!!!!!