Lütfen Herkes Ankete Katılsın (Son 7 Gün-Hangi Takımı Tutuyorsunuz?)...

Hangi Takımı Tutuyorsunuz...

• Fenerbahce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Galatasaray

• Beşiktaş

• Trabzonspor

• Diğerleri

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Lütfen Herkes Ankete Katılsın (Son 7 Gün-Hangi Takımı Tutuyorsunuz?)...

Bu Arada Bu Akşam Maçımız Deplasmanda Değilmiş ALİSAMİYEN Dey Miş :D :D :D

yakında devlet yardımıyla yaptıkları sözde stadlarına geçiceklermiş, devlet yardımlı galatasaray..

tokiye giden para senin benim param..
kimin parasıyla hangi krediye dayanarak bu stad yapılıyor. Türkiyede bir Allahın kulu hesap sormuyor..

bedavadan, devletin sırtından ne güzel dimi stad sahibi olmak..?

BEŞİKT

BEŞİKTAŞ

Trabzon'lunun biri benimde öteki kim ya merak ettim.Bu forumda Trabzonlu bir ben varım sanıyodum :)

sn.HAZELSU olabilr mi? acaba.. gerçi maç seviyor mu? takım tutuyor mu ? bilmiyorum ama.. aklıma o geldi bir an

takım tutmuyosa onuda fenerli yaparız ;)

diğerlerindeki 1 oy da benim en "büyük" Mersin İdman Yurdu :)

emansur ' Alıntı:

Çok güzel ya bende merak ediyordum bu kim diye. Tüh bende kastamonu için diğerleri bölümde oy kullansaydım

Hadi bakalım diğer 81 il kökenleri arkadaşlarımızıda görelim

NİSANLI ' Alıntı:
emansur ' Alıntı:

Çok güzel ya bende merak ediyordum bu kim diye. Tüh bende kastamonu için diğerleri bölümde oy kullansaydım

mersinli olduğumdan değil espri olduğundan...eskiden bu espriyi siirt köy hizmetleri diye yaparlardı..

aslında herhangi bir takım tutmuyorum bir takım tutmak onu savunmak tartışmak konuşmak bana boş geliyor
birde üzülüyorum oynanan maçlar için görevlendirilen binlerce polis kardeşlerime halbuki taraftar tarftar gibi olsa önemli olan şeyin futbol/spor olduğunu ve bir tarafın muhakkak yenileceğini bilse ne güzel olur (hangi taraftarların olduğunu bilmiyorum önemide yok belediye otobüslerinin camlarını kırmak tutulan takıma ne gibi bir üstünlük sağlar anlayamıyorum) yenersen kendi takımını alkışla yenilirsen yenen takımı alkışla ne o binlerce polis eskortluğunuda sahaya gir yine aynı şekilde sahadan çık çok yazık çok...

emansur ' Alıntı:
NİSANLI ' Alıntı:
emansur ' Alıntı:

mersinli olduğumdan değil espri olduğundan...eskiden bu espriyi siirt köy hizmetleri diye yaparlardı..

Eskiden Bu espiriyi BABAESKİSPOR Diye Yaparlardı :D

bende günümüzün esprisini yapayım o halde..

her nekadar Fenerbahçeliysemde.. aynı zamanda Madrid Büyükşehir Belediyesispor'u tutuyorum. (İstanbul BŞ Bel.takımına atıf)

Büyükşehir Belediyesi Futbol Klübü.. ne işe yarar, neye yarar.. kaç paraya kurulur. Kadir Topbaş açıklasın bana..

o yüzden avrupadada Madrid Büyükşehir Belediyesisporu tutuyorum.. Müthiş bir takım.. Ronaldolu belediye takımı. :D

Beşiktaş 13 olmuşş.. kesin şike var bu işte...
şikede yapsanız bize yetişemezsiniz.. :p

İrem35 ' Alıntı:
Beşiktaş 13 olmuşş.. kesin şike var bu işte...
şikede yapsanız bize yetişemezsiniz.. :p
Aman efendim sizin şikeleriniz yanında bizimkinin lafı mı olur, tüm dünya tanımış sizi. Biz işte varsa yoksa, ateşli taraftar grubu, halkın takımı, desibel rekoru falan ancak tanıyan onlarla tanıyor.

ewett tanıyan sizi ayrıca 8-0 larla, kara gece sahibi olarak da tanıyor.. :D

ya ne desibeli ya.. onlar kendilerini eğlendiriyor bide seyirciyi övme rica edicem..

ama bu ankette var bi şike.. Bir anda fırlamamalı bu rakam..

9 dan 19 zıplayınca şike olmuyorda 4 oy artınca mı şike oluyor?

Evet, sizi de rakip takımın şampiyonluğuna kendisi ikinci olmasına rağmen şampiyon olmuşçasına, hatta o dereceki rakip takımın gelenekselleşmiş sevinç gösterisini yaparak (timsah yürüyüşü yaparak) sevinen sportmen takım olarak tanıyor.

kanunkaide ' Alıntı:
Evet, sizi de rakip takımın şampiyonluğuna kendisi ikinci olmasına rağmen şampiyon olmuşçasına, hatta o dereceki rakip takımın gelenekselleşmiş sevinç gösterisini yaparak (timsah yürüyüşü yaparak) sevinen sportmen takım olarak tanıyor.

iyide sevgili üstad bu sizi neden enterese ediyorki, sizin gibi kendi kalemize gol atıpta turkcell süper lige şaibeli bir şampiyon hediye etmedik ki,

şampiyon yaptırdığınız takımıda gördük dün,
önce valenciadan 4 yediler, dünde rangerstan puan bile alamadılar. resmen ezildiler mutlumusunuz bursayı cl ye gönderdiğiniz için sayın üstad ?????

her meslekte de fenerbahçe mi önde gider kardeşim. etmeyin eylemeyin. bir kaç konuda diğer takımların geçmesine müsade edin yahu :) herkese saygılar. içimizden atamadığımız fenerbahçemize ülkemizi temsil konusunda adımlar atmasını temenni ediyoruz. başarılar.

Yorumsuz!
Balıkesir'in Bandırma ilçesinde düzenlenen Banvit-TÜBAD Basketbol Turnuvası'nın ikinci maçında Olympiakos, Fenerbahçe Ülker'i 77-63 yendi.