Mali bellek raporu hakk.

Arkadaşlar öncelikle hepinize mrb.

Benim sorum şu:Mali bellek raporunu almak için aysonunu beklemeye gerek var mı ??
O güne kadar satış olmayacagı kesin ??Yani mesela 11 ayın mali bellek raporu 23/11/2009 da kesilebilir mi??

Ynt: Mali bellek raporu hakk.

Sayın demiryurek38 :) Raporu nerde kullanacağınıza göre değişir.Eğer o aylık satışları bir göreyim diyorsanız z nmaraları veya tarih aralığı verilerek istediğiniz zaman rapor alabilirsiniz.Fakat raporu alıp muhasebeye gönderelim diyorsanız eksik iş yapmış olursunuz.Geri kalan 7 günde satış olup olmadığını sözle mi ispatlayacaksınız :)

alamazsınız. hiç satışınız olmasa dahi gün sonlarında sıfır değerli bir z raporu almanız gerek. saygılarımla....

Sayın real01,bir bilgiyi izninizle düzeltelim.Öncelikle satışın olmadığı zamanlarda günlük z raporu alma zorunluluğu yoktur.Bunuda gerekirse aylık raporda ispatlayabilirsiniz.Soruda ise mali bellek raporu sorulmaktadır.(eksik sorulsa dahi) aylık rapor veya belli bir tarihe kadar olan rapor sorulmaktadır.En azından ben öyle anladım.O nedenle mali bellek raporu istenildiği zaman alınabilir.Önemli olan ne için ve nerede kullanılacağıdır.Saygılar.

teşekkür ederim hatamı düzentiğiniz için sayın twoff. saygılar üstadım... allaha emanet olun...