Maliyet hocasının ismini bilen varmı?

Ynt: Maliyet hocasının ismini bilen varmı?

çok önemli bir kaynaktan aldığım bilgiye göre komisyondaki hoca prof dr celal vangog

nerden aldın bu bilgiyi acıklarsan daha mutlu olcaz herkes kafasına göre isim yazıp duruyo yok sürmen miş yok suymus buymus en iyisi hocayı takmadan calısmak......!

medcezir ' Alıntı:
çok önemli bir kaynaktan aldığım bilgiye göre komisyondaki hoca prof dr celal vangog

Van Gogh'dan esinlenerek mi böyle bir soyisim uydurdunuz? Yoksa bu profesör, merhum Van Gogh'un akrabası mı?

akdeniz üniversitesi işletme bölümü bölüm başkanı
ayrıyetten maliyet derslerine giriyor.üste arkadaş kaynak demişte merak etme sağlam kaynak
yaz google prof dr celal vangog diye çıkar karşına gerçi genelde ressam olanı çıkıo

medcezir ' Alıntı:
ayrıyetten maliyet derslerine giriyor.üste arkadaş kaynak demişte merak etme sağlam kaynak
yaz google prof dr celal vangog diye çıkar karşına gerçi genelde ressam olanı çıkıo

O üniversitenin web sitesinde bu isme rastlanmıyor. Ayrıca google'a da sordum, tanımıyor. Google sadece sizin bu forumdaki satırlarınızı getiriyor.

Baştan beri şaka yaptığınızı düşünüyordum ve araştırmamıştım. Bu cevabınızda ciddiymiş gibi yazmışsınız, o yüzden baktım ve boşa zaman kaybettim. Dalga geçtiniz tek başlık da bu değil üstelik.

Bende baktım birde Akdeniz univ. Bölüm baskanı demiş alakası yok baktım adamın adı hicbiyerde gecmiyo burada paylaşım yapacaksan ilk önce kendin bı araştır neyin ne olduğuna bak öyle yaz saçma sapan paylaşım yapma herkesin derdi kendine yetiyo zaten millet sınav stresinde git egonu başka yerde tatmin et.

Arkadaslar bu saatten sonra kimseye inanmayip ders çalışın artık Yusuf sürmen Yada Kamil buyukmirza Yada Nalan Akdoğan bizim için hangisi olduğu çok önemli değil birde böyleleri çıkar adamın asabini bozar kulak asmayin cogumuzun tek dersi maliyet kaldı sağlam çalışıp gecelim su dersi moralinizi yüksek tutun altı dersi verdik bunu da vereceğiz Allah'ın iZniyle iyi çalısmalar.

medcezir ' Alıntı:

yahu bi şey atıyon destekli at soyada bak vangog, yok yok jackie chan . ;D ;D ;D

konu başlıklarına bakıyorumda gündem finansaldı son sınava kadar şimdi ise maliyet trend

Bende baktım birde Akdeniz univ. Bölüm baskanı demiş alakası yok baktım adamın adı hicbiyerde gecmiyo burada paylaşım yapacaksan ilk önce kendin bı araştır neyin ne olduğuna bak öyle yaz saçma sapan paylaşım yapma herkesin derdi kendine yetiyo zaten millet sınav stresinde git egonu başka yerde tatmin et.

Arkadaslar bu saatten sonra kimseye inanmayip ders çalışın artık Yusuf sürmen Yada Kamil buyukmirza Yada Nalan Akdoğan bizim için hangisi olduğu çok önemli değil birde böyleleri çıkar adamın asabini bozar kulak asmayin cogumuzun tek dersi maliyet kaldı sağlam çalışıp gecelim su dersi moralinizi yüksek tutun altı dersi verdik bunu da vereceğiz Allah'ın iZniyle iyi çalısmalar.

aynen arkadaşım izindeyiz hocanın ismi çokda önemli değil yok o olmuş bu olmuş böyle muhabbetler olursa
böyle olur işte
mesele neymiş ders çalışmakmış ama sakın maliyete çalışacam diye gidip meslek hukuku çalışmayın..

saçma sapan yorumlar...ister yusuf olsun ıster başka bir karın ağrısı olsun..çalışmadan geçilemez bır sınav bu..
herkese kolay gelsın..