Maliyet Muhasebesi Stona Göre Günlük Çalışma Notları

Ynt: Maliyet Muhasebesi Stona Göre Günlük Çalışma Notları

çözen arkadaşlar .... yaw bi iyilik yapıp şu soruyu çözsenizde yazsanız şuraya.....vallahi soruya baktıkça sinirim bozuluyorr...ben zaten o alıcam sınavdan ama çok merak ettim çözümü..bide şimdiye kadar çözdüğüm hiç bi dağıtım sorusunda dağıtım anahtarını vermemiş değildiler..bidahaki sınava hazırlanırken nerden hazırlancam onu bile bilmiyorum:(üstelik küçük bi çocuğumda var:(

ya bu efsane hoca nerde ders verir hangi ilçelerde bakırköymi kadıköymü nerde ders verir
kursun süresi kaç aydır kaç paradır ortalama hangi günler ders verir hafta sonu grubu varmı
telefonu felan merek ediyorum bir yardımcı olun özelden mesaj atın bir yardımcı olun

medcezir ' Alıntı:
ya bu efsane hoca nerde ders verir hangi ilçelerde bakırköymi kadıköymü nerde ders verir
kursun süresi kaç aydır kaç paradır ortalama hangi günler ders verir hafta sonu grubu varmı
telefonu felan merek ediyorum bir yardımcı olun özelden mesaj atın bir yardımcı olun

Netten alıntı:

İletişim
Telefon:
0212 570 10 64
0536 694 64 97

İnternet Sitesi
http://www.efsanehoca.com

E-posta:
[email protected]

Sınavdan önce efsane hoca Marmara cafe ders anlattı.Özellikle üzerinde durduğu konular geldi.İdari işler üzerinde ücretler be dönüşüm üzerinde durdu zaten kilit kelimelerde onlardı.Benim içime doğar sınavdan önce çözdüğüm sorular çıkar diyordu ama bu kadarı da pes dedim.Sınavdan önce efsane hocayı dinleyen varsa bana katılacaklardır

Selam arkadaşlar,
Şu daha önceki mesajlarda geçen, efsane hoca notlarını gönderebilecek bir arkadaş var mıdır, (Şu son sınava bakınca efsane değil allame-i cihan olması lazım gerçi ama ;)). Gönderebilecek arkadaşa mail adresimi özelden atarım. Bu arada Stonhand arkadaşa da çalışmalarını paylaştığı için minnettarız. :)
Teşekkürler..

sthond hocam idari işleri bende kişi sayısına göre dağıttım aynen dehadaki gibi benim çözümüm yanlışmı? doğrusu nedir bilen varsa yazabilirmi?

efsane hoca bahçede ders anlatırken öyle söylemişti? yoksa yapamazdım onun anlattıklarından çok faydalandım. Allah ondan razı olsun.

orda anlattıklarını hepsi çıktı sınavda iyiki dinlemişim allah ne muradı varsa versin inşallah.

arkadaşlar bende efsane hocanın ders notlarından istiyorum... elinde not olanlar bana özelden mesaj yazabilirlermi...

arkadaşlar lütfen hem stonhand arkdaşımızın hemde efsana hocanın notlarından elinde olanlar banada gönderebilirlermi...

[email protected]

lütfenn notlara çok ihtiyacım var.

mu efsane hoca kadıköyde ders veriyormu

Arkadaşlar zaman yardım zamanıdır birkaç tane okumuş ama adam olamamış insanın egosu yüzünden hatim ettiğimiz bir dersten kalacağız.Herkes İstanbul'da oturmadığı için efsane hocadan ders alma imkanı yok gerçi bu sınavda sorunun çözüm şeklini zaten biliyorduk sorun bilgisizlik değildi tek sorun o sürede okadar işlemi bitiremeyecek olmamızdı uzun lafın kısası değerli efsane hocamızın notları olan arkadaşlar mesleki gelişim adına lütfen paylaşsın farklı soru tarzlarına gerek var hep aynı soruları çözmekten sıkıldık.El birliği ile bu maliyeti aşacağız.
Notlar için
[email protected]
şimdiden teşekkürler..

13 Mart Yeterlilik Maliyet Muhasebesi Sınavı mağdurlarındanım,
2 farklı ders notundan çalışmama rağmen,1997 den itibaren sorulmuş tüm soruları çözmeme rağmen (yaklaşık 50 adet 1997 den itibaren sorulmuş tüm sınav soruları ), Asmmo'nun kursuna katılmama rağmen,örgün eğitimde Maliyet Muhasebesi 1 ve 2 derslerini almama rağmen,bu sınavda sorulan soru tipi ; mantığa,zamana,insanlığa herşeye tezat bi uygulamadır.Verilen onca emeğin,yapılan harcamanın,kaybedilen zamanın,kırılan umutların,geçiken geleceğin günahının sahibi, egolarını tatmin etmeye çalışan,her sınavda değişik bir fantazi uygulamadan çekinmeyen zihniyeti kınıyorum.Şahsen ben hakkımı helal etmiyorum bu soruları hazırlayan hazırlatan bu adaletsiz,mantıksız zihniyete son verilmesini Tesmer-Türmob-Maliye Bakanlığı ve Devletimizden ısrarla rica ediyoruz.Sorumlu Sınav Komisyonu'ysa bedelini komisyon,sorumlu Tesmer'se Tesmer ödemeli,Türmob'sa Türbom'a ödetilmelidir.yapılan herşey karşılıksız kalmaktadır olan arada mağdur olan binlerce insana olmaktadır.Adaylara başarılar diliyorum,vicdansızlara Allah'dan hidayet diliyorum,allah ıslah etsin :))

arkadaşlar merhaba,ston arkadaşımızın paylaştığı efsane hocaya ait maliyet muahsebesi notlarından elinde olan varsa bana gönderebilirler mi?temmuzzda son hakkım ve mart sınavım çoğunuzunki gibi parlak geçmedi :-\
şimdiden teşekkür ediyorum,kolaylıklar...
[email protected]

Arkadaşlar, "efsane hoca" notlarını sınavdan sonra edinebilen ya da gönderebilecek olan var mı. Stonhand arkadaşımız o notları silmiş. Lütfen duyarlı olalım. :(

valla sağolsun bütün arkadaşlar çok duyarlı,ben edindim notları.mail adresi belirtirseniz gönderebilirm

Vedat ve GARA arkadaşımıza ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. :D

Merhaba,

Maliyet Muhasebesi Yeterlilik Notlarını Yollama İmkanınız Varsa Banada Yollarsanız Sevinirim.

e-posta: [email protected]

Teşekkürler.