Mart 2013 Yeterlilikte Yüzde Yüz Çıkar Dediğiniz Sorular

başka denetimle ilgili aklınıza gelen yokmu ?
her iki dersi de verdim ben denetim 70,analizden 78 aldım.denetimde de temmuz ve aralıkta çıkan sorulara bakın o konulara çalışmayın boşuna hep farklı sorunlar geliyor çünkü.aralıkta denetim soruları zordu bu dönem daha kolay olacak düşüncesindeyim.Genel kabul görmüş denetim standartları ve iç kontrol sistemiyle ilgili bir kaç dönem soru gelmiyor onlara bakın derim ben.

4-
her iki dersi de verdim ben denetim 70,analizden 78 aldım.denetimde de temmuz ve aralıkta çıkan sorulara bakın o konulara çalışmayın boşuna hep farklı sorunlar geliyor çünkü.aralıkta denetim soruları zordu bu dönem daha kolay olacak düşüncesindeyim.Genel kabul görmüş denetim standartları ve iç kontrol sistemiyle ilgili bir kaç dönem soru gelmiyor onlara bakın derim ben.
denetim türlerine de bakmak lazım bir kaç dönem çıkmamış konulara bakın.

her iki dersi de verdim ben denetim 70,analizden 78 aldım.denetimde de temmuz ve aralıkta çıkan sorulara bakın o konulara çalışmayın boşuna hep farklı sorunlar geliyor çünkü.aralıkta denetim soruları zordu bu dönem daha kolay olacak düşüncesindeyim.genel kabul görmüş denetim standartları ve iç kontrol sistemiyle ilgili bir kaç dönem soru gelmiyor onlara bakın derim ben.

denetimden 70 , puanı gıt olan analizden 78 almak çok iyi tebrik ederim.
Nasıl bir çalışma proğramı tavsiye edersin.

Her iki derse de dehanın kitaplarından çalıştım.denetim ezber zaten.analiz yorum önemli 3 tane kağıt vermiştim analizden ve bolca yorum yaptım.

sınav çıkışı dağıtılan dehanın kısa soru cevap kitapcıkları faydalı olurmu ki ?
deha nın kitabının bitirmek için şuan zaman yeterli olmaz herhalde

sınav çıkışı dağıtılan dehanın kısa soru cevap kitapcıkları faydalı olurmu ki ?
deha nın kitabının bitirmek için şuan zaman yeterli olmaz herhalde
o kitapçıklarda genel olarak konulara değiniliyor ayrıntı fazla olmuyor tabi bakmakta fayda var ama kitaba çalışmak daha mantıklı.

o kitapçıklarda genel olarak konulara değiniliyor ayrıntı fazla olmuyor tabi bakmakta fayda var ama kitaba çalışmak daha mantıklı.

denetimde soru mantığı çok farklı önceden sorulan soru bir daha sorulmuyor,devamlı sorular yenileniyor.önemli olan çok çalışmak değil herahlde çalıştığın konularda soru yakalabilmektir

denetimde soru mantığı çok farklı önceden sorulan soru bir daha sorulmuyor,devamlı sorular yenileniyor.önemli olan çok çalışmak değil herahlde çalıştığın konularda soru yakalabilmektir
Denetimde bildiğin herşeyi yaz.geçen dönem son soru zordu mesela herkes farklı şeyler yazmıştı ve onları duyunca kesin kaldım dedim ama sonuç çok güzel geldi.önemli olan onların senin çalıştığını konuya vakıf olduğunu anlamaları.ve bir dönem zor sorunca diğer dönem kolay soruyorlar.

Denetimde bildiğin herşeyi yaz.geçen dönem son soru zordu mesela herkes farklı şeyler yazmıştı ve onları duyunca kesin kaldım dedim ama sonuç çok güzel geldi.önemli olan onların senin çalıştığını konuya vakıf olduğunu anlamaları.ve bir dönem zor sorunca diğer dönem kolay soruyorlar.

inş.dediğin gibi çıkarda kolay olur herkez geçer

aklınıza gelen çıkma ihtimali yüksek dediğiniz soru örnekleri
-denetimden kesin çıkma ihtimali yükse dediğiniz
-mali analizden kesin çıkma ihtimali yükse dediğiniz