Mart 2014 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair

Son 14 gün stres başladı yine. Sonuçlar açıklanacak 20 sinde 1 ay sonra tekrar sınav nasıl bir döngüdür bu böyle.. Ömrümüz ders çalışmakla geçti..

İnşallah allah hepimize geçmek nasip etsin bu stresten kurtarsın bizi

HERKESİ GEÇİRSİNLER neyin hesabını yapıyorlar daha
1 dersten dosya yakanlar var benimde tek maliyetim kaldı. Yazık emeklere bilsem bu işe hiç girmezdim.
ne psikolojimiz kaldı ne maddiyatımız

rabbim herkesi bu çileden kurtarsın.

HERKESİ GEÇİRSİNLER neyin hesabını yapıyorlar daha
1 dersten dosya yakanlar var benimde tek maliyetim kaldı. Yazık emeklere bilsem bu işe hiç girmezdim.
ne psikolojimiz kaldı ne maddiyatımız

rabbim herkesi bu çileden kurtarsın.

Herkesi geçirsinler mi? Yok artık :)

O zaman ne değeri kaldı mesleğin? Kimsenin hakkı yenmesin, geçmeyi hak edenler geçsin dileğim.

O zaman ne değeri kaldı mesleğin? Kimsenin hakkı yenmesin, geçmeyi hak edenler geçsin dileğim.
sistem baştan yanlış eleme yapılacaksa baştan yapılır stajyerleri sınavla alıp 3 sene staj yaptırıp sonrada kusura bakma sen yeterli değilsin 2 sene sonra tekrar dene demek büyük saçmalık haksızlık tek sınav olmalı ve staja başlatma sınavı klasik olmalı eleme başlatmada yapılmalı

sınavlara çalışmaktan değil, sınav sonuçlarını beklemekten saçlarım beyazladı......
Bu çile kelimelerle ifade edilmez

buraya kadar gelip tek dersi kalan insan haketmiştir . yazık değilmi dosyası yananlara 2 yıl bekle sonra tüm derslere gir revammıı varmı böyle saçma sapan sınav sistemi niye iki yıl bekletiyorsunuz amaç nee
sen göremiyormusun amacı

ben maliyetim iyi ama sınavda iki soru soruyorlar ufacık hatadan gidiyor bütün emeklerimiz.

Bizim sınavında SGS sınavı gibi erken açıklanma ihtimali olabilir mi, mesela ayın 15. günü gibi.

sonuçlar henüz açıklanmadı fakat sizin var mı sınav soruları ile ilgili tahminleriniz. çalışamıyorum ben... nerelere çalışıyorsunuz

Bizim sınavında SGS sınavı gibi erken açıklanma ihtimali olabilir mi, mesela ayın 15. günü gibi.

20 sinde açıklanır sonra sistem kitlenir sonra notlar geri çekilir 21 akşam 9dan sonra rahat rahat görebiliriz. dünya para veriyoruz sistemin alt yapısına bi bakın. ucuz kalitesiz ne işimizi çözdü bu teos. bi para yatır sınava başvur. offf offff

20 sinde açıklanır sonra sistem kitlenir sonra notlar geri çekilir 21 akşam 9dan sonra rahat rahat görebiliriz. dünya para veriyoruz sistemin alt yapısına bi bakın. ucuz kalitesiz ne işimizi çözdü bu teos. bi para yatır sınava başvur. offf offff

Ben artık bişey demiyorum

Son düzenleme:
Evet durum bilgisi kısmı kaldırılmış, şu andada giriş yapılamıyor..

çok umutlu konuşuyorsun inşallah öyledir

zor bekleyişte son 34 gün, belirsizlik çok kötü ve bir türlü çalışmaya başlayamıyorum. Maliyette 1. soruyu tam yapan ve 2. sorudan az çok bişeyler yapan geçicek inşallah kağıtları insaflı okurlar :( açıklansın ve yolumuzu çizelim son hakkıma giricem Allah yardımcımız olsun..

arkadaşlar!
sınav ücreti yatırıp başvuru yaptıktan sonra sınava girmediğimiz taktirde bu sayılıyormu yoksa pasgeçmişmi sayılıyor?