merhabalar..

Merhaba site gerçekten cok güzel bilgi dolu teşekkürler.Ben konuyu nereye açacağımı bilemediğim için buraya yazıyorum umarım sorun olmaz.

Benim erkek arkadaşım.SMMM yanında çalışıyor yaklaşık 3-4 senedir.Ticaret lisesi muhasebe bölümü mezunu ve mali müşavir olmak istiyor.Siteyi inceledim stajerlik varmiş.Ne yapması gerek illaki 2 yada 4 senilk üni.mezunu olması gereklimi? Yada bu durumu hızlandırmak için önerileriniz nelerdir?Şimdiden teşekkür ederim konuyu gereksiz bulabilir yada okumadınmı diyebilirsiniz ama akıl akıldan üstündür diye düşündüm.Eğer yer kapladığını düşünürseniz yetkili arkadaşlar silebilir.
Saygılar.

Ynt: merhabalar..

deniz hanım, soruyu öyle bir zamanda sordunuz ki.. valla kim ne dese yalan, ne yapmaya çalıştıklarını çözemedik hala :)

deniz_m ' Alıntı:
Merhaba site gerçekten cok güzel bilgi dolu teşekkürler.Ben konuyu nereye açacağımı bilemediğim için buraya yazıyorum umarım sorun olmaz.

Benim erkek arkadaşım.SMMM yanında çalışıyor yaklaşık 3-4 senedir.Ticaret lisesi muhasebe bölümü mezunu ve mali müşavir olmak istiyor.Siteyi inceledim stajerlik varmiş.Ne yapması gerek illaki 2 yada 4 senilk üni.mezunu olması gereklimi? Yada bu durumu hızlandırmak için önerileriniz nelerdir?Şimdiden teşekkür ederim konuyu gereksiz bulabilir yada okumadınmı diyebilirsiniz ama akıl akıldan üstündür diye düşündüm.Eğer yer kapladığını düşünürseniz yetkili arkadaşlar silebilir.
Saygılar.

Adamlar yeni kanun çıkartıyorlar kardeşim lise ve yüksek okul mezunlarına belge verilmeyecek artık 4 yıllık üniversite bitirmesi gerekir. hemde erkek arkadaşın çalışıyorsa muhasebecide bırak ta o ilgilensin bu işlerle.............................

Yorumlar için teşekkür ederim.Tura arkadaş zaten kendisi ilgileniyor ama cok yoğun bende onu bu şeklide destek olmaya çalışıyorum!.

Ah bu devlet herşeyi mahvetti gazetede yeni yasa ile ilgili konuyu okudum.Allah hepinize kolaylık versin.