Meslek Mensuplarına İlişkin Eğitim Programı Duyurusu kgk sitesinden alıntı

ugur6666

Katkı Sunan Üye
660 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname Uyarınca Yetkilendirilecek Meslek Mensuplarına İlişkin Eğitim Programı Duyurusu

660 sayılı Kanun Hükmünde Kararname uyarınca Kurumumuzca yetkilendirilecek meslek mensupları için eğitim programı düzenlenecektir. Program, yapılan protokol çerçevesinde Kurumumuz gözetiminde Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından yürütülecektir. Eğitim programına ilişkin detaylar yakında duyurulacaktır.

Ynt: Meslek Mensuplarına İlişkin Eğitim Programı Duyurusu kgk sitesinden alıntı

Eğitim internetten olup sınav için sakaryaya mı gideceğiz nedir bu Sürekli eğitim olayı acaba ,Sakarya ne alaka meslek mensublarının yarısı İstanbuldayken

türkiyenin heryerindeki meslek mensupları sakaryayamı taşınacak ulaşım barınma ne olacak

umarım dediğin gibi internet üzerinden olup sınav orada olur yada diger şehirlerede verirler

Sakarya Üniversiyesi uzaktan eğitim sistemini oturtmuş, şu anda bu sistem üzerinden en iyi eğitimi veren üniversitedir. Bu nedenle de KGK doğru bir adım atmış. Sınavın yeri zamanı hakkında ise bir yorum yapamıyorum. Zira sınavdan önce, kamu gözetim kurumunun yetkilendirme konusuda ki açıklamalarının daha önemli olacağını düşünüyorum...

Benim bildiğim uzaktan eğitim konusunda en büyük tecrübe Eskişehir anadolu üniversitesi dir.
Bu sakarya işi birilerine nema sağlamak olmasın umarım.

nguroy ' Alıntı:
Benim bildiğim uzaktan eğitim konusunda en büyük tecrübe Eskişehir anadolu üniversitesi dir.

anadolu üniversitesi.. yılların tecrübesi
neyse nizam üstad herşeyin altında bişeyler aramayalım ( gerçi resmen paranoyak olduk bunların yüzünden ya neyse )
biz gönlümüzü temiz tutalım bakalım hayırlısı

Eğitimlerin yarısı örgün, yarısı uzaktan eğitim yöntemiyle yapılacak... İstanbul, Ankara ve İmirde yapılcamış..!!

394733 ' Alıntı:
nguroy ' Alıntı:

anadolu üniversitesi.. yılların tecrübesi
neyse nizam üstad herşeyin altında bişeyler aramayalım ( gerçi resmen paranoyak olduk bunların yüzünden ya neyse )
biz gönlümüzü temiz tutalım bakalım hayırlısı

Farketmez zaten biz kendi işimize bakarız :)

Sakarya Üniversitesi de iyidir.

Sakarya Üniversitesi oldukça iyidir arkadaşlar. E-MBA alanında oldukça başarılı olduklarını duymuştum.

Engin Yılmaz ' Alıntı:
Sakarya Üniversitesi oldukça iyidir arkadaşlar. E-MBA alanında oldukça başarılı olduklarını duymuştum.

Vallahi ben hiç duymadığım için sizin referansınızla biraz rahatlamış oldum teşekkürler

nguroy ' Alıntı:

Açık öğretim sistemi ile, uzaktan eğitim sistemi tamamen bir birlerinden farklıdır.
Açık öğretim sisteminde size verilen kitaplar üzerinden sanal sınıf v.b. uygulamalar olmadan eğitim verilirken.
Uzaktan eğitim sisteminde ise kita v.b eğitim metaryalleri ile birlikte internet üzerinden sanal sınıflar vasıtası ile ders verilir.