Muhsgk için Bdp'yi güncelleyin

Tahsin Kurt

Fenomen Üye
Platin Üye
Merhaba
Bildiğiniz üzere 8.ay itibariyle gelir vergisi istisnası vergi diliminden dolayı 1150 gibi bir rakama yükseltildi.bazı personeller (ücrete ve giriş tarihine göre) 825 lirada kalmışken bazı personeller için bu istisna 1150 küsür oldu.
Bdp'den muhsgk onaylarken "gelir vergisi istisnası 825,05 liradan fazla olamaz" uyarısı alıyorsanız bdp programını tekrar güncelleyin.Bu defa beyan onaylanabiliyor.
Gelir idaresi'ne de bu konuda duyuru yapmadığı için ayrıca teşekkür ederiz.Yine kendimiz çözüyoruz sorunu.

teşekkürler üstad, programlarda güncelleme yapmadı hala, bu ay yine cümbüş olacak desenize.

teşekkürler üstad, programlarda güncelleme yapmadı hala, bu ay yine cümbüş olacak desenize.
Allah'tan program üzerinden otomatik göndermiyorum.Yoksa oturur uğraşırdık.Luca kullanıyorum.Luca'dan muhsgk'yı xml yaparak bdp'ye atıyorum,sonra bdp'den manuel onaylıyorum.Banada öyle bir uyarı geldi önce.Birde programı güncelliyip tekrar deniyim dedim.Baktım bu defa kabul etti.O yüzden hata aldığınızda çok uğraşmayın,programı güncelleyip birde öyle deneyin derim.