Ön muhasebeye bakış açısı hk.

stajyerzade

Katkı Sunan Üye
Ücretler;
1000- 1250 TL Singerciler
900- 1200 TL Çift iğneciler
600- 750 TL ara Ütücüler
650- 800TL Temizleme Kalite Kontrolcüler
650- 700 TL Ön Muhasebe Bayan Sekreter Alınacaktır.
SSK+ Yemek+ Servis tel: 0.212.472.....

Ynt: Ön muhasebeye bakış açısı hk.

malesef üretim işletmelerin her zaman üretim personeli çok daha değerli muhasebe 2 planda (Orta Ölçekli İşletmelerde)

ön muhasebe ne ki? tam bir iş tanımı varmı?

Yorum yapmayın arkadaşlar. Provokasyon yapıyor. Kimbilir daha neler dedi de, moderatör editledi. Yine ortalığı karıştıracak. Tarzıdır, mesajını yazıp ortadan kaybolur. Niyeti; bizim, yok kardeşim o paraya çalışana ben selam vermem, hayır efendim adamın ihtiyacı var çalışır şeklinde birbirimize düşürmek. Kendisi ne iş yaptığı konusunda bu zamana kadar hiç renk vermedi. Mesaj geçmişine bakarsanız hepsini . ile kamufle etmiş. Çöp kutusunda bundan başkası yok. Kendisi bu yazdıklarının dışında 6.pozisyonda çalışıyor. Kaale almayın. İyi dersler, iyi çalışmalar.

bence şuan konuşulacak daha önemli konular var
mesela bu hafta sonu gireceğimiz yeterlilik sınavı gibi..

Forumdaki insanlardan mı? Senle benden başka kimse yok :) Seninki de aynı Türkan Şoray'ın (Çengi Naciye'nin) Kadın Değil Baş Belası filminde, Engin çağların kendisine hanfendi diye hitap etmesi üzerine, "ayyy bana hanfendi dedi" repliğini aklıma getirdi :)

İnsanların işleri, güçleri var sınavları var, kısıtlı zamanında foruma girmeye zaman bulanlarında bu başlığa pek riayet edeceklerini düşünmüyorum. Ha, senin nasıl kompleksli, kıskanç bir insan olduğunu, zamanında bir iş ilanı paylaşıp "Bence bu forumdakilerin %99 u bu ilana başvuramaz" şeklindeki demecinle :) buradakileri aşağıladığını, AÖF mezunlarının SMMM sınavlarına girmemesi gerektiği hakkındaki düşüncelerinle milleti birbirine düşman ettiğini bilmeyenler sana bu konu altında cevap verme nezaketinde bulunabilirler. Engel olabilirsem ne mutlu bana :)

İlana gelince de, sen hala ezber yaparak ders çalışma zihniyetinde olduğun için, ön muhasebe kelimesindeki muhasebe terimi, sana hala Mali nitelikteki işlem ve...........bilim dalıdır ezberini hatırlattığı için, bu ilanda bilim adamı aranıyor zannediyorsun. Halbuki değil :) Adam, telefonlara bakıcak, fatura kesicek, evrakları tasnif edecek basit bir personel arayışında. Hatta bana kalırsa, diğer bedensel emeğiyle çalışacak insanlara vereceği paraya bakarsan iyi bile maaş teklif etmiş. Hiç kaçırma derim :)

sedateroglu ' Alıntı:
Forumdaki insanlardan mı? Senle benden başka kimse yok :) Seninki de aynı Türkan Şoray'ın (Çengi Naciye'nin) Kadın Değil Baş Belası filminde, Engin çağların kendisine hanfendi diye hitap etmesi üzerine, "ayyy bana hanfendi dedi" repliğini aklıma getirdi :)

İnsanların işleri, güçleri var sınavları var, kısıtlı zamanında foruma girmeye zaman bulanlarında bu başlığa pek riayet edeceklerini düşünmüyorum. Ha, senin nasıl kompleksli, kıskanç bir insan olduğunu, zamanında bir iş ilanı paylaşıp "Bence bu forumdakilerin %99 u bu ilana başvuramaz" şeklindeki demecinle :) buradakileri aşağıladığını, AÖF mezunlarının SMMM sınavlarına girmemesi gerektiği hakkındaki düşüncelerinle milleti birbirine düşman ettiğini bilmeyenler sana bu konu altında cevap verme nezaketinde bulunabilirler. Engel olabilirsem ne mutlu bana :)

İlana gelince de, sen hala ezber yaparak ders çalışma zihniyetinde olduğun için, ön muhasebe kelimesindeki muhasebe terimi, sana hala Mali nitelikteki işlem ve...........bilim dalıdır ezberini hatırlattığı için, bu ilanda bilim adamı aranıyor zannediyorsun. Halbuki değil :) Adam, telefonlara bakıcak, fatura kesicek, evrakları tasnif edecek basit bir personel arayışında. Hatta bana kalırsa, diğer bedensel emeğiyle çalışacak insanlara vereceği paraya bakarsan iyi bile maaş teklif etmiş. Hiç kaçırma derim :)

İlginç, makul bir cevabım olduğu halde görünmez bir el ilk kez cevap yazmamı engelledi bu başlığa. "Ön" muhasebe konusuna dair yazarak, benim yerime de cevapladığınız için teşekkür ederim. Ekstra bilgilere ayrıca teşekkür...

stajyerzade ' Alıntı:
Klişe cevaplar ve Yanlış bilgilendirilmelerle ön muhasebe hakkında fikir edindin yani(!) teşekkür ederken fazla acele etme(!)

Etmem, bugün kandil zaten:)

Kandiliniz mübarek olsun.

stajyerzade ' Alıntı:
sleepingcat
Klişe cevaplar ve Yanlış bilgilendirilmelerle ön muhasebe hakkında fikir edindin yani(!) teşekkür ederken fazla acele etme(!)
başkalarının yazdıklarına teşekkür edeceğine senin bu konuda ki veciz fikirlerini de öğrenelim.(!)

"Ön" muhasebeyi sayenizde duyduğumu sanıyorsanız maalesef yanılıyorsunuz. Başka birinin ifadelerine atıfta bulunmuş olmam (okur-yazar olduğunu iddia eden ve anadilini bilen herkesin anlayabileceği gibi ), kendi görüşümü gizlediğim anlamına gelmez.

Hem sizin veciz fikirleriniz yeter de artar. Bir de şahsen tanımadığınız insanlara "şunu yapacağına ..." şeklinde akıl fikir vermeniz ve kullanmayı tercih ettiğiniz üslup bana yabancı. Bu üslubu güle güle kullanın, yeter ki forumlarda yazanlar örnek almasın tarzınızı.