Önceden hazırlanmış kira beyan sistemi tahakkuk

merhaba ; önceden hazırlanmış kira beyan sisteminden beyannameyi onayladım.. beyannamenin çıktısı aldım ama tahakkuku alırken elektrik kesintisi yaşadık. şimdi sisteme girdiğimde tahakkuku tekrar göremiyorum... tahakkuku tekrar almak için vergi dairesine mi gitmem gerekiyor; yada benim göremediğim bir yerdemi

iyi çalışmalar

Ynt: Önceden hazırlanmış kira beyan sistemi tahakkuk

GMSİ programı aceleye getirilerek hazırlanmış. Ekran görüntüsünde, kiraya verilen mülkün ili doğru yazıldığı halde onaylı beyannamede başka bir il yazıyor. Aynı şekilde yaparak beyanname ve tahakkuku aldım, programa tekrar girdiğimde ekrana ilk haliyle geliyor.

int beyan sistemine ie ile mi girdiniz? Ne zaman verdiniz? Şu an onay kısmı silik çıkıyor.

bulent249 ' Alıntı:
GMSİ programı aceleye getirilerek hazırlanmış. Ekran görüntüsünde, kiraya verilen mülkün ili doğru yazıldığı halde onaylı beyannamede başka bir il yazıyor. Aynı şekilde yaparak beyanname ve tahakkuku aldım, programa tekrar girdiğimde ekrana ilk haliyle geliyor.

aynı durum benimde başıma geldi ekranda Eyüp/İstanbul yazarken beyannamede Polatlı/Ankara olarak çıktı, şu anda sisteme yeniden giriyorum ekranda doğrusu çıkıyor siz bu durumda ne yaptınız bülent bey vergi dairesine gitmek icap eder mi

onayladığım beyannameyi tekrar göremiyorum. nerede?