Şahıs Adına Şirket Açmak

merhaba arkadaşlar ben birşey öğrenmek istiyorum şimdi bir tanıdığım oto kiralama ve vıp araçları kiralama işi yapmak istiyor ve şahıs adına kurmak istiyor ne gibi evraklar gerekir ve yapılması gereken işlemler nelerdir bilgi verirseniz seviniriz

Ynt: Şahıs Adına Şirket Açmak

Şahıs adına şirket diye bir şey olmaz.Şirket en az 2 kişiden oluşur.
Yapılması gereken işlemler için bir meslek mensubu arkadaşımızla temasa geçiniz.
Böyle forumda ki cevaplarla olmaz.

tayfun82 ' Alıntı:
merhaba arkadaşlar ben birşey öğrenmek istiyorum şimdi bir tanıdığım oto kiralama ve vıp araçları kiralama işi yapmak istiyor ve şahıs adına kurmak istiyor ne gibi evraklar gerekir ve yapılması gereken işlemler nelerdir bilgi verirseniz seviniriz

''şahıs adına şirket açmak'' cümlesini kullandığınızdan dolayı,anlıyorum ki mesleğin içinde değilsiniz.o nedenlede bir meslek mensubu ile çalışmanızı öneririm.
ana hatlarıyla konuya vakıf olmak istiyorsanız, forumumuzda bilgiler zaten mevcut.
ara 'yı kullanarak araştırabilirsiniz.

anlatım bozukluğu var,öyle demek istediği belli zaten.hani yanlış yapılmaması adına meslek mensubu ile çalışmasını önerdik.

Arkadaşımız Şahıs Firması Demek İstemiş

yazdığım yazıdan dolayı beni düzelttiğiniz için teşekkür ederim ben yazdığım başlıkta kelime hatası yapmış olabilirim ama siz nedemek istediğimi anlamadıysanız? yardımızınız için teşekkürler ben gerekli bilgileri almıştım ama birde size sorup belki elinde böyle çalıştığı firma olan vardır diye yazmıştım ilgilendiğiniz için tekrar teşekkürler