Serbest Meslek kazanç defteri

Merhaba Arkadaslar
Ben 20 gunluk bır smmm yım.Sızlere kendı defterımle ılgılı bırsey danısmak ıstıyorum.Serbest meslek defterımızı elle doldurabılır mıyız ?Yoksa cıktı alıp sayfalara yapıstırmamız mı lazım?
Sımdıden tesekkur ederım

Ynt: Serbest Meslek kazanç defteri

Selamlar
Neden yazamayasınız? bilgisayarlı ortamda yazılacak diye bir kural yok ki?defteri ell etutulacak türden mi tasdik ettiniz,kağıt şeklinde mi?

Defterı A4 foremunda degıl klasık defter seklınde tasdık ettırdım.Ocak ayında ara tasdık yaptırıcam.O zaman defterı doldurmam gerekıyor degıl mı

Ara tasdik yaptıracaksınız defteri önce yazmalısınız ki, hangi sayfada kalmışsanız devamında ara tasdik olacak.
Saygılar

antalyalı ' Alıntı:
Merhaba Arkadaslar
Ben 20 gunluk bır smmm yım.Sızlere kendı defterımle ılgılı bırsey danısmak ıstıyorum.Serbest meslek defterımızı elle doldurabılır mıyız ?Yoksa cıktı alıp sayfalara yapıstırmamız mı lazım?
Sımdıden tesekkur ederım

hayırlı olsun hemşerim

twolf ' Alıntı:
Selamlar
Neden yazamayasınız? bilgisayarlı ortamda yazılacak diye bir kural yok ki?defteri ell etutulacak türden mi tasdik ettiniz,kağıt şeklinde mi?
Serbest meslek defteri kağıt şeklinde de tastik edilebiliyormu. Biraz bilgi verirmisiniz.

Selamlar
Kağıt şeklinden kastım A4 kağıttır.Bu şekilde de tasdik edebilirsiniz.

Aralık ayında acılıs yaptım ve ocak ayında serbest meslek defterıme ara tasdık yaptırıcam.Dıyelım kı ara tasdıgı 20 Ocakta yaptırdım.Bu durumda 20 ocakta ara tasdıgı yaptıktan sonra 1-20 ocak tarıhlerı ıcın kayıt gırebılır mıyım?Serbest meslek defterıne kayıtların gunluk yapılması gerekıyor ama uygulama da boyle degıl.Cunku ara tasdıkten sonra o doneme aıt fatura elıme ulasırsa ne yapmam gerekıyor bılmıyorum