Şifre yok

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan aday
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

aday

Katkı Sunan Üye
bilgisayar sizlere ömür bütün şifreler gitti kdv muhtasar ötv sgk geçici kurumlar hiç birisini veremeyeceğim ne yapmam lazım cezası ne olur istifa edip işten çıkayım mı ben biitim yav bana dua edin

Ynt: Şifre yok

beyanname verme süreleri 2 şer gün uzadı,bilgisayarcınla konuş halledebilirse halletsin,halldemezse vergi dairesine dilekçe ile başvur sonuç alırmısın bilmiyorum ama en azından şansını denersin

iş işten geçtikten sonra konuşmak çok kolaydır biliyorum. ama yine de dayanamayacağım. üstadım bu tarz şeyler mutlaka kağıt olarak saklanmalı. sonuçta yazılımsal bişey ve halen kağıtların tamamen yerini alabilmiş değiller. inşallah sorununuzu halledebilirsiniz. güzel haberleriniz bekliyoruz.

şükürler olsunki 2 hafta önce yeminliye vermiştik şifreleri onda varmış oh be ne rahatladım bilemezsiniz bu bana ders olsun ama şimdide bilgisaray çöktüğü için e beyannameyi kurmam lazım o iş nasıl olacak acaba gib sayfasından nasıl indireceğim

Geçmiş olsun, benim bile içime su serpildi. Gib sayfasından güncel sürüm yüklemek için hep çalıştır diyorduk. Şimdi kaydet e tıklayacaksınız.

o iş tamam üstatlarım sağolun varolun sizin tertemiz kalbiniz yeter dualarım sizlerle

Öncelikle geçmiş olsun. Flash bellek alıp ara ara yedeklemenizde yarar var.

tarkaniz72 ' Alıntı:
el hard diskine muhasebe paket program yüklenirmi?
Bazı paket programlar lisans nedeniyle başka bir bilgisayara/el diskine yüklenmeye izin vermezler (şifre vs.gibi koruma önlemleri alıyorlar.) Ancak dataları/verileri yedekleyebilirsiniz.

Selamlar
Geçmiş olsun.testi kırılınca akıl veren çok olur..
Siz, hiç bir şekilde bilgisayara hatta yedek, disk veya cd'lere de güvenmeyin.Lazım olan bilgilerin çıktılarını alın,özel bir dosyada arşivleyin.Allah göstermesin,ofise hırsızda girse dosyaları almaz, ama cd'lere varıncaya kadar herşeyi aldıklarıda görülmüştür.Yedek alarak çalışıyorsanız evde de veya ofis dışında başka bir yerde de bir kopyasını mutlaka saklayın..
tekrar geçmiş olsun,
Saygılar

Bu işte ben paranoyak oldum galiba. Bilgilerin yedeklerini hard diske alıyorum, birde onu saklıyorum. Bazen ben bile yerini unutabiliyorum. Banka kasasına falan mı koysak. ::)