Sınavı kazandıktan sonra?

Arkadaşlar öncelikle kazanan herkesi tebrik ediyorum, Sınavı kazandıktan sonra süreç nasıl işliyor neler yapmamız gerek bu konuda bilgisi olan arkadaşlar fikirlerini paylaşırsa sevinirim. ( Bu arada forumlarda herkesin bahsettiği işte bugün yaşadığımız sıkıntıları yarın unutmamamızın gerekliliği, doğru hepimiz sonuçların açıklanmasından tutun bir çok şeyde sıkıntı çektik, ama organize olamadığımız veya olamayacağımız için ileride hepimiz bireysel bazda sisteme herhangi bir müdahalede bulunamayız. Hangi ortamda kollektif olabiliriz nasıl hareket edebiliriz?)

Ynt: Sınavı kazandıktan sonra?

15-20 gün içerisinde sınavı kazandığınıza ve ücretlere dair bir yazı gelecek, o yazı ile birlikte odanıza müracaat edebilir, paralarını yatırdıktan sonra yine 15-20 gün içinde ruhsatınızı alabilirsiniz. Ayrıca eğer hemen büro açmak istiyorsanız internetten aldığınız çıktı ile birlikte odanıza başvurun, size geçici bir ruhsat veriyorlar.

Şimdi odayla görüştüm. Yazıyı beklemeye gerek yok. İnternet çıktısıyla kayıt işlemi yapılıyormuş. Benim gibi durumu acil olanlar hemen başvurabilir.

nasıl yaa ben aradım yazı gelecek dediler ondan sonra başvuruyorsunuz dediler.benimde acıl ihtiyacım var

ruhsat parası hazır değil maalesef bekleyecem 5-6 ay

asu052 ' Alıntı:
nasıl yaa ben aradım yazı gelecek dediler ondan sonra başvuruyorsunuz dediler.benimde acıl ihtiyacım var

Arkadaşım ben bu salı aldım ruhsatımı. Ama bak bana hala gelmedi sınav sonuç belgesi ;D Sen yazı filan bekleme. Hatta ben ruhsat başvurusu yapmaya gittiiğmde internet çıktısı bile almadım. Odadan çıkarttılar. Senin acelen varsa git başvur. Yazıyı ordan hallediyorlar. (İSMMMO için)

tşk ederim o zaman p.tesi ilk işim ismmmo gitmek ;)

Arakdaslar bu ruhsat için yatırılacak olan harc ve ücretlerin hesap numaralarına asıl ulaşabılırım?

seyhan0001 ' Alıntı:
Arakdaslar bu ruhsat için yatırılacak olan harc ve ücretlerin hesap numaralarına asıl ulaşabılırım?

Odaların sitesinde mevcuttur...