Şirketlerde Sınırlı Yetkilendirme

Tahsin Kurt

Fenomen Üye
Platin Üye
Arkadaşlar selamlar
http://forum.alomaliye.com/turk-ticaret-kanunu/55731-ltd-sti-nde-sinirli-yetki-verilmesi.html

Burada takip etmeye çalıştıığımız konuyla ilgili sayfada sanıyorum bir hata var.
13 Şubattan itibaren yapılan yorumlar maalesef sayfaya aktarılamıyor.En son 13 şubatta yaptığım kendi yorumumu son mesaj olarak görüyorum.
Ana ekranda Konu başlıkları içinde en son kimin mesaj yazdığı görülüyor,ancak konuya (sayfaya) girdiğimde en son yine kendi mesajımı görüyorum.Bu aşamada mesajların dikkate alınmadığı veya ilgilenilmediği zannedilmesin sakın.Durumu yetkililere ilettim.Düzelirmi bilmiyorum.Ama neticede 13 şubattan sonra yazılan hiç bir mesajı göremiyorum.
Sanıyorum üyelerde bu tarihten sonra kendi yazdıkları mesajları göremiyorlardır.Çünkü bu konuda 1-2 hatırlatma aldım.(Yorum yazdım ama yorumu göremiyorum şeklinde)
Sizce de uygun olursa şimdilik konuyu bu başlık altında devam ettirmeye çalışalım.
Saygılar

TAHSİN BEY MERHABA,
İNTERNETTE ARAŞTIRMA YAPARKEN FORUMDA 2015 YILINDA AÇMIŞ OLDUĞUNUZ KONUYU OKUDUM, SONRASINDA SİCİLDEN ONAYI BAŞARDIĞINIZI YAZMIŞSINIZ VE MAİL ADRESİNİ YAZAN ÜYELERE DÖKÜMANLAR HAKKINDA YARDIMCI OLMUŞSUNUZ. ŞİMDİ AYNI K0NU BENİMDE BAŞIMA GELDİ, İZMİR TİCARET ODASI ÖRNEK VERME KONUSUNDA BİRAZ KATI, RİCA ETSEM İÇ YÖNERGE, KARAR, DİĞER DÖKÜMANLAR ELİNİZDE HALA MEVCUTSA BANA DA YARDIMCI OLURMUSUNUZ. İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER. MAİL ADRESİM [email protected]

TAHSİN BEY MERHABA,
İNTERNETTE ARAŞTIRMA YAPARKEN FORUMDA 2015 YILINDA AÇMIŞ OLDUĞUNUZ KONUYU OKUDUM, SONRASINDA SİCİLDEN ONAYI BAŞARDIĞINIZI YAZMIŞSINIZ VE MAİL ADRESİNİ YAZAN ÜYELERE DÖKÜMANLAR HAKKINDA YARDIMCI OLMUŞSUNUZ. ŞİMDİ AYNI K0NU BENİMDE BAŞIMA GELDİ, İZMİR TİCARET ODASI ÖRNEK VERME KONUSUNDA BİRAZ KATI, RİCA ETSEM İÇ YÖNERGE, KARAR, DİĞER DÖKÜMANLAR ELİNİZDE HALA MEVCUTSA BANA DA YARDIMCI OLURMUSUNUZ. İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER. MAİL ADRESİM [email protected]

Çalışma gönderilmiştir.

Sinirli Yetkilendirme icin ana sozlesme tadilati

Merhaba Tahsin Bey,
Hem ic yonerge hem de ic yonerge sebebiyle gerekli olan ana sozlesme tadili ile ilgili calismalarinizi benimle de paylasabilir misiniz?
Email: [email protected]
Cok tesekkurler,