Sizce İtirazlar Ne Zaman Sonuçlanır? Kalan Süre Yeter mi ?

Arkadaşlar itiraz ettikten sonra sınava başvuran varmı? Yoksa Pazt.mi kayıt yapmaya düşünüyorsunuz.

Bir derse itirazda bulunmuştum. Yine de bugün TESMER'in hesabına başvuru bedelini yatırdım. Pazartesi başvurumu yapacağım, ki zaten TEOS'un sistemine de bugün para hemen yansımayacakmış.

Kredi karti ile teos dan yapilan odemeler aninda yansiyor onun icin son gune biraktim umarim pazartesi itiraz sonuclari acklanir.... Dusunuyorum acaba mart sinavini es gecip Haziran sinavina mi girsem 3 dersim var ve birisi bas belasi Vergi..

vergiden 40 almıştım şimdi vergi çalışırken keşke itiraz etseydim diyorumm nasıl vericem bu vergiyi:(

itirazlar martın ilk haftasına anca açıklanır. itiraz sonuçlarıda 45 ve üzeri alanlar genelde 50 ye tamamlıyorlar. muhasebeden 44 alan arkadaşım 50 ye tamamlamışlardı.

arkadaşlar itiraz sonucunu bekleyip öyle ders çalışacam demeyin. vakit kısa tökezlersiniz. dikkat edin vakit dar. yada ders çalışmıyorsanız temmuz sınavına hazırlanın arkadaşlar. başarılar herkese.

Bi arkadaş tesmeri aramış hafta içi açıklanması bekleniyor demişler.martın ikinci haftası sınav var zaten o kadar uzatmazlar inş.haftaya açıklarlar.muhasebeden 40 alan birinide 50 ye tamamlamışlardı bizide tamamlarlar inş.ya

Eşim Finansaldan 45 aldı itiraz ettik açıklasalar ona göre başvuru yapacağım. Finansala ek bir de maliyet var
Şimdi başvuru yapsam ve sonuç açıklandığında geçerse para iadesini nasıl alıyoruz acaba

Tesmer son başvuru tarihinin ertelenmesi için saat 23:59 u bekliyor herhalde. Nedir bu ya. 2 ayda binlerce kişinin tüm dersleri okunabiliyor ama 1 ayda sadece itiraz edilen dersler okunamıyor.

Son başvuru tarihi itiraz sonuçları açıklandıktan sonra ertelenecek büyük ihtimalle.halen bir kımıldama olmadığına göre.ama ertelenecek o kesin.

Bugün kesin açıklanır diyemem görüştüm tesmerle bugün yarın açıklanacak fazla geç kalınmayacak ve ek süre verilecek dedi.

TESMER'i aradım itirazlar en geç bu hafta sonuna kadar açıklanacak ve süre de uzatılacak dediler.

Başvurunun son günü gelmiş ve hala bu konuda herhangi bir duyuru yapmamamış olmaları kabul edilebilir değil.