Sizce İtirazlar Ne Zaman Sonuçlanır? Kalan Süre Yeter mi ?

Bir gariplik var.. Herhalde, herkes başvurusunu yapsın ondan sonra açıklayalım da sınav paralarına el koyalım diye düşünüyorlar. Bu iş tamamen ticarete döndüğüne göre çok normaldir..

Herkeze aynı şeyi söylediklerine göre var bir bildikleri aksi olsa başvuru yapın derlerdi israrla bekleyin ek süre verilecek diyor adamlar.bende başvuru yapmadım bekliyorum.

Kabaca bir hesap yapalım 2000 kişi ortalama 2 ders den itiraz etse 20 TL den 80000 TL yapar 1 aylığına çok iyi bir kazanç. Tesmer in bu itiraz mantığı tesmer e iyi kazandırıyor.

Kabaca bir hesap yapalım 2000 kişi ortalama 2 ders den itiraz etse 20 TL den 80000 TL yapar 1 aylığına çok iyi bir kazanç. Tesmer in bu itiraz mantığı tesmer e iyi kazandırıyor.
İyi bir kazanç mı iyi ne kelime ya iyi ötesi demek lazım bence.tesmerin anasayfasında kımıldama yok hakkaten neyin peşinde bunlar ya.duyuru yapılması gerekmiyor mu acaba itiraz sonuçları açıklanmdığı için başvuru süresi uzatılmıştır diye.ilginçler.

Bu durumu bizim kadar önemseyen yok demek ki...Artık kağıtlarımızın da yeniden okunup okunmadığından şüpheliyim bu kadar ciddiyetsizlik karşısında...

Bugün değil ama dün ben ve bir ka arkadaş aramıştık.başvuru dün sondu zaten dünde duyuru yapmadılar itiraz sonuçları açıklandığında yapacaklar büyük iht.

dün ben ve birkaç arkadaş aradık akşam saat 6 da hala nezaman açıklanacağı hakkında bişey söylemiyolar nasıl bir sistemdir bukadar insanları mağdur etmeye hakları yok açıklansada pek bişey değişceğini sanmıyorum notlarım 45-41-43 bunların 50 olma ihitmali sıfır gibi

dün ben ve birkaç arkadaş aradık akşam saat 6 da hala nezaman açıklanacağı hakkında bişey söylemiyolar nasıl bir sistemdir bukadar insanları mağdur etmeye hakları yok açıklansada pek bişey değişceğini sanmıyorum notlarım 45-41-43 bunların 50 olma ihitmali sıfır gibi
40 ve üzerini bazen 50 ye tamamlıyorlar tabi keyiflerine kalmış bir durum.geçen dönem tamamlamışlar mesela birçok arkadaşınkini.benimde vergi 40,muhasebe 42 umarım değişir bu kadar beklemeye değer.

Dün bana bugün yarın açıklanır dedi konuştuğum bey ama halen tık yok cumayı bulur bunların açıklaması.